ANIELSKA TERAPIA

klikając na obrazek
i znajdź jej opis
w poniższym tekście
ułożonym alfabetycznieAUFGESTIEGENE MEISTER - MISTRZOWIE DUCHOWI

Przesłanie karty:
Potężni, kochający i mądrzy Duchowi Nauczyciele czuwają nad Tobąi Cię prowadzą. Karta ta wskazuje, że jesteś silnie powiązany z jednym lub kilkoma Mistrzami Duchowymi, którzy pomagają Ci w sytuacji, o którą pytałeś.

BASIS CHAKRA - CZAKRA PODSTAWY

Przesłanie karty:
Wybieraj wyłącznie pozytywne myśli, kiedy opisujesz swój dom, karierę i finanse, dlatego że Twoje słowa przyciągają rezultat. Karta wskazuje na to, że jesteś skupiony na potrzebach materialnych, takich jak potrzeba posiadania większej ilości pieniędzy.

BEI ÄNGSLICHKEIT RICHTE DEINEN FOKUS AUF DIENEN - GDY SIĘ DENERWUJESZ, SKUP SIĘ NA POSŁUDZE.

Przesłanie karty:
Skup całą swoją uwagę na odpowiedzi na pytanie: „Jak mogę uczynić świat lepszym?”, a Prawo Przyciągania od razu zajmie się Twoimi problemami. Wyciągnąłeś tę kartę, ponieważ zostałeś wezwany do posługi duchowej jako uzdrowiciel lub nauczyciel.

BÜCHER - KSIĄŻKI

Przesłanie karty:
Twój życiowy cel ma związek z pisaniem, czytaniem, wydawaniem lub sprzedażą książek dotyczących spraw duchowych. Wyciągnąłeś tę kartę, ponieważ pytałeś o cel swojego życia. Wiesz już, że szczególnie lubisz książki o sprawach świętych i duchowych. Ta karta potwierdza, że osiągniesz spełnienie, jeżeli zdecydujesz się na kolejny krok w swojej miłości do książek.

DAS GESETZ DER ANZIEHUNG - PRAWO PRZYCIĄGANIA

Przesłanie karty:
Relacje i działania, które Ci kiedyś odpowiadały zmienią się teraz, gdyż staniesz się bardziej wrażliwa i świadoma energii. Karta ta wskazuje, że doświadczasz zmian związanych z Twoją duchową ścieżką. Powszechne prawo przyciągania mówi, że podobieństwa się przyciągają. Przyciągasz więc osoby i sytuacje, które mają podobne do Twoich zamiary.

DIE KRAFT DER MANIFESTATION - SIŁA MANIFESTACJI

Przesłanie karty:
Użyj swoich duchowych darów i naturalnych zdolności do przyciągania pożądanego wyniku. Masz moc! Poprzez tę kartę Aniołowie przypominają Ci o Twoich wrodzonych zdolnościach duchowych. Być może narzekałeś na coś lub czułeś się jak ofiara pod wpływem innej osoby. Karta ta przypomina Ci, że posiadasz siłę, aby zmienić wszystko w swoim życiu przez użycie naturalnego duchowego daru manifestacji.
Gdy narzekasz, oddajesz swoją siłę innym.

DURCHTRENNE DEINE SCHNÜRE - PRZETNIJ SWOJE WIĘZY

Przesłanie karty:
Poproś Archanioła Michała, aby oczyścił Cię z wszelkich starych lęków wynikających z przeszłych związków, to uwolni Cię od niszczących nałogów. Wyciągnąłeś tę kartę, ponieważ negatywna energia związana z przeszłym związkiem wpływa na sytuację, o którą zapytałeś. Na szczęście, toksyczna energia może być łatwo usunięta z pomocą Archanioła Michała, potężnego Anioła, który uwolni Cię od skutków strachu.

DRITTE AUGE CHAKRA - CZAKRA TRZECIEGO OKA

Przesłanie karty:
Możesz bezpiecznie dojrzeć energię miłości we wszystkich jej formach, takich jak Anioły, aury i wizje. Karta ta trafia do Ciebie jako odpowiedź na Twoje pytanie o przyszłość. Aniołowie zapewniają cię, że masz właściwe odczucia i chcą cię zachęcić do korzystania z duchowych darów widzenia.

DU BIST EIN MACHTVOLLER LICHTARBEITER - JESTEŚ POTĘŻNYM POSŁAŃCEM ŚWIATŁA

Przesłanie karty:
To bezpieczne dla Ciebie, aby być potężnym. Twoja duchowa siła przynosi wspaniałe błogosławieństwa w służbie Bogu. Otrzymałeś tę kartę, ponieważ Aniołowie chcą Ci poczuć się komfortowo z Twoją duchową siłą. Jesteś niezwykle potężny, ponieważ Ty zostałeś stworzony na obraz i podobieństwo swojego potężnego Stwórcy.

DU HAST GROßE HELLSEHERISCHE FÄHIGKEITEN - JESTEŚ DOSKONAŁYM JASNOWIDZEM

Przesłanie karty:
Uwierz w to, co widzisz swoim okiem umysłu a także swoimi oczami, ponieważ Twoje duchowe wizje pomagają Ci leczyć, nauczać i prowadzić innych. Aniołowie zsyłają Ci tę kartę, aby pomóc Ci uwierzyć w wizje, które dostrzegasz okiem duszy w czasie snu, jak również znaki, które normalnie dostrzegasz.

ELTERN - RODZICE

Przesłanie karty:
Boska prawda mówi, że Twoi rodzice kochają Cię wiecznie, najlepiej jak potrafią. Aniołowie pomagają Ci uleczyć wielki ból związany z Twoją matką lub ojcem. Ta karta jest także wyraźnym znakiem, że Twoi rodzice kochają Ciebie, nawet, jeżeli sposób, w jaki to okazują nie jest dla Ciebie wystarczający. Jeżeli Twoja matka lub ojciec są w Niebie, oznacza to, że zesłali tę kartę, aby Ci powiedzieć „ kocham Cię „.

EMOTIONALE SENSITIVITÄT - WRAŻLIWOŚĆ EMOCJONALNA

Przesłanie karty:
Czcij i szanuj swoją ogromną wrażliwość, ponieważ jest to dar dla nas wszystkich! Dokuczano Ci lub poczułeś się źle z powodu Twojej ogromnej wrażliwości? Jeżeli tak, karta ta jest anielskim zapewnieniem o pozytywnych właściwościach Twojego daru wrażliwości.

ERZENGEL MICHAEL - ARCHANIOŁ MICHAŁ

Przesłanie karty:
Współpracujesz ściśle z potężnym Archaniołem, który chroni Cię i prowadzi przez obecną sytuację. Wyciągnąłeś tę kartę jako potwierdzenie tego, co już wiedziałeś lub podejrzewałeś: Archanioł Michał jest teraz z Tobą.

ERZENGEL RAPHAEL - ARCHANIOŁ RAFAŁ

Przesłanie karty:
Anioł uzdrowiciel jest z Tobą i pomaga Ci w uzdrawianiu. Twoje modlitwy o uzdrowienie (Ciebie i innych) zostały wysłuchane i odpowiedział na nie Archanioł Rafał, najwyższy uzdrowiciel w anielskich zastępach.

ERDENENGEL - ZIEMSKI ANIOŁ

Przesłanie karty:
Jesteś posłańcem światła, który pojawił się na Ziemi, aby nauczać o miłości. Karta ta przychodzi do Ciebie jako odpowiedź na Twoje pytanie o cel życiowy. Odpowiedź brzmi: nauczaj o miłości. Wypełniasz to zadanie zawsze, gdy jesteś skupiony, pogodny i pełen miłości, ponieważ wtedy właśnie jesteś przykładem boskiego spokoju. to, co najlepsze w sobie i innych.

FEEN - WRÓŻKI

Przesłanie karty:
Jesteś mocno powiązany z wróżkami, a Twój cel życiowy łączy się z pomaganiem Matce Naturze. Wyciągnąłeś tę kartę, ponieważ wróżki chciały Cię poinformować, że są z Tobą jako przewodnicy duchowi pomagający Ci spełnić Twoje potrzeby fizyczne i wypełnić cel życiowy. Wróżki zachęcają Cię, abyś spędzał czas na świeżym powietrzu i pomógł im w zadaniu oczyszczania ziemi, wody i powietrza. Chronią one także i prowadzą zwierzęta.

GÖTTIN - BOGINI

Przesłanie karty:
Wyraź swoją boską kobiecą energię z jej magiczną intuicją i opiekuńczością. Karta ta mówi o potrzebie uświęconej, kobiecej energii, która przynosi dary takie jak intuicja, opiekuńczość i zdolności artystyczne.

GOTTES KÄSTCHEN- PUDEŁKO BOGA

Przesłanie karty:
Zapisz wszelkie troski, obawy lub pragnienia na kawałku papieru, który umieścisz w specjalnym pojemniku zwanym „Pudełkiem Boga”. Jest to sposób, aby pozwolić Bogu udzielić Ci pomocy. Aniołowie chcą uwolnić Cię od ciężaru troski przez danie Ci fizycznego sposobu na przekazanie ich Niebiosom. Spisywanie swoich modlitw i trosk wymagających boskiej interwencji, to skuteczny sposób na współpracę z Bogiem i Aniołami. Zarówno krótkie jak i długie wpisy przyniosą taki sam efekt. Najważniejsze jest, aby pisać z głębi serca i następnie symbolicznie „oddać” papier Niebiosom poprzez spalenie (co uwalnia go), umieszczenie w zamrażarce (co powstrzymuje wydarzenia, które mają nastąpić), zakopanie (co pomaga w leczeniu emocjonalnym) lub przez umieszczenie papieru w Pudełku Boga

HAST DU DEINE ENGEL UM HILFE GEBETEN? - CZY POPROSIŁEŚ SWOJE ANIOŁY O POMOC W TEJ SPRAWIE?

Przesłanie karty:
Twoje Anioły chcą Ci pomóc w tej sprawie, jednak potrzebują Twojego pozwolenia, zanim podejmą działania w sferze wyborów Twojej wolnej woli. Karta ta wskazuje, że próbowałeś poradzić sobie sam, na własną rękę szukałeś odpowiedzi i rozwiązań. Przez cały ten czas Aniołowie krążyli wokół Ciebie, czekając na moment, aż dasz im sygnał, by mogli ruszyć naprzód i pomóc Tobie.

HEILE DEINE SÜCHTE - POZBĄDŹ SIĘ NAŁOGÓW

Przesłanie karty:
Nadszedł czas pozbycia się zachowań, które uniemożliwiają Ci spełnienie swoich marzeń. Poproś Archanioła Rafała o pomoc w tym uleczeniu. Karta ta trafia do Ciebie, aby potwierdzić to, co już wiesz. Czas pozbyć się nałogów, ponieważ mają one zły wpływ na Twoje zdrowie, szczęście i cel życiowy.

HERZ CHAKRA- CZAKRA SERCA

Przesłanie karty:
Odpowiedź, której szukasz jest w tej chwili w Twoim sercu. Bądź otwarty na dawanie i otrzymywanie miłości. Aniołowie chcą, abyś zaufał swoim uczuciom. Twoje serce jest mądre i wzywa Cię do dokonania poważnych zmian.

HÖRE AUF DEINE INTUITIVEN GEFÜHLE - SŁUCHAJ SWOICH INTUICYJNYCH ODCZUĆ

Przesłanie karty:
Twoje ciało otrzymuje dokładne informacje od Boga. Aniołowie chcą, abyś wiedział, że zawsze otrzymujesz informacje od Boga, nawet gdy nie jesteś tego świadomy. Większość z tych informacji objawia się przez fizyczne i emocjonalne odczucia, ponieważ Twoje ciało jest skrajnie wrażliwe na subtelne energie. Czasami możesz nie zrozumieć swoich uczuć, ale zawsze niosą one ze sobą ukryte acz dokładne mądrości.

INDIGO – INDYGO

Przesłanie karty:
Osoba, o która pytasz, to „Indygo”, czyli bardzo wrażliwy, urodzony przywódca. Ważne jest, abyś zrozumiał naturę Indygo w związku z Twoim pytaniem. Prawdopodobnie Ty, bądź ktoś związany z tą sytuacją, to Indygo lub jego rodzic.

INTEGRITÄT - SPÓJNOŚĆ

Przesłanie karty:
Dopasuj swoje działania, które dotyczą tego, co jest dla Ciebie dobre, do własnych wartości i wewnętrznych przekonań. Karta ta jest odpowiedzią na Twoje pytania lub modlitwy o zwiększenie szczęścia i pewności siebie. Aniołowie odpowiadają: Rób tylko to, co uważasz za słuszne. Nie wzoruj się na innych, tylko działaj zgodnie ze swoim kodeksem postępowania.

KRAFT-TIER - ZWIERZĘ MOCY

Przesłanie karty:
Twój zwierzęcy przewodnik duchowy jest Twoim obrońcą i pomaga Ci w tej sytuacji. Karta ta jest informacją, abyś zaczął pracę ze zwierzętami – zarówno fizycznie jak i duchowo – ponieważ próbują one do Ciebie dotrzeć i porozumieć się z Tobą. Aby usłyszeć te dobrotliwe stworzenia, będziesz musiał słuchać swoim sercem i wewnętrznym uchem bez osądzania.

KRONEN-CHAKRA - CZAKRA KORONY

Przesłanie karty:
Zwracaj uwagę na swoje pomysły, ponieważ są one wskazówkami od Boga wysłanymi jako odpowiedź na Twoje modlitwy. Wyciągnąłeś tę kartę, ponieważ Aniołowie proszą Cię, abyś im zaufał i zrealizował pomysły, które pojawiły się ostatnio w Twojej głowie.

KEHL-CHAKRA - CZAKRA KRTANI

Przesłanie karty:
Aniołowie pomagają Ci głosić Twoją prawdę z miłości. Aniołowie zsyłają Ci tę kartę z powodu ważnych informacji, które chcesz przekazać werbalnie lub w formie pisemnej. Jesteś zachęcany do głoszenia swojej prawdy sobie i innym.

KRISTALLE - KRYSZTAŁY

Przesłanie karty:
Energia kryształów wspiera Cię i pomaga w obecnej sytuacji. Karta ta reprezentuje podwójne znaczenie słowa „kryształ”. Jedno lub oba mogą odnosić się do Ciebie, o czym przekonasz się, obserwując swoje wewnętrzne reakcje podczas czytania tych słów.

KLÄRE DEINE ENERGIE - OCZYŚĆ SIEBIE

Przesłanie karty:
Poproś Anioły o uwolnienie Cię od wszelkiej toksycznej energii, jaką wchłonąłeś. Wyciągnąłeś tę kartę, ponieważ Anioły zauważyły, że nosisz w sobie jakąś negatywną energię. Ze względu na Twoją dużą wrażliwość i współczucie mogłeś wchłonąć tę negatywną energię z lęków innych osób lub z Twoich własnych, dawnych leków.

LOSLASSEN - UWOLNIJ

Przesłanie karty:
Współpracuj z Archaniołem Michałem, aby pozbyć się tego, co nie służy już Twoim celom. Archanioł Michał posyła Ci tę kartę w odpowiedzi na Twoje pytanie o Twój boski cel życiowy. Być może nie masz pojęcia, co to jest, ale boisz się pójść dalej. Możesz też odczuwać blokadę związaną ze zrozumieniem swojego celu życiowego. Twoje rozterki przyciągnęły uwagę Archanioła Michała i za pomocą tej karty przesyła Ci wiadomość. Twoja wyższa świadomość jest w pełni świadoma Twojego boskiego celu i jest gotowa do pójścia naprzód ta ścieżką.

MEDIALE FÄHIGKEITEN – MEDIUM

Przesłanie karty:
Posiadasz naturalne zdolności do łączenia się ze zmarłymi bliskimi. Karta ta to znak, że łączysz się z jednym lub kilkoma bliskimi z Niebie.

PROBLEME AUS FRÜHEREN LEBEN - SPRAWA Z POPRZEDNIEGO ŻYCIA

Przesłanie karty:
Ta sytuacja wynika z jednego z Twoich poprzednich wcieleń. Poproś Anioły o pomoc w przypomnieniu, uwolnieniu, wyciągnięciu nauki i uzdrowieniu Twoich poprzednich doświadczeń. Wyciągnąłeś tę kartę , ponieważ doświadczenia i emocje z jednego z poprzednich wcieleń wpływają na sytuację, o którą pytasz. Posiadasz zasłużoną mądrość z poprzedniego życia, pozwól jej prowadzić się przez obecną sytuację poprzez zaufanie swoim instynktom i przeczuciom. Zaufaj tym intuicyjnym impulsom, które wynikają z wiedzy nabytej w poprzednim życiu!

SINGEN UND TANZEN - ŚPIEW I TANIEC

Przesłanie karty:
„Wyraź się i o obudź swoje zmysły przez magiczną moc muzyki i ruchu.”
Aniołowie przesyłają Ci tę kartę, ponieważ dostrzegają Twoją potrzebę kreatywnego wyrażenia siebie i zrównoważenia pracy i zabawy. Śpiew i taniec to doskonałe sposoby na otwarcie Twoich kreatywnych kanałów i poczucia wolności w pełnym wyrażaniu siebie. Zrealizujesz swoje ukryte talenty i dzięki temu zwiększysz swoją pewność siebie.

OHR CHAKRA - CZAKRA UCHA

Przesłanie karty:
Zauważ przesłania, które pojawiają się w formie dźwięków, muzyki i słów, zarówno ze źródłem zewnętrznych, jak i z wnętrza Twojego umysłu. Te przesłania są prawdziwymi odpowiedziami na Twoje modlitwy. Otrzymałeś tę kartę, ponieważ Aniołowie starają się zwrócić Twoją uwagę i przekazują ci informacje oraz instrukcje.

SAKRAL CHAKRA - CZAKRA KRZYŻOWA

Przesłanie karty:
Jesteś w tym momencie bardzo wrażliwy na substancje chemiczne, dodatki, przetworzoną żywność i energię. Uszanuj swoją wrażliwość, unikając niezdrowych rzeczy, sytuacji i związków. Aniołowie zsyłają Ci tę kartę, ponieważ chcą abyś zrozumiał głęboką wrażliwość swojego ciała.

SCHÜTZE DICH - CHROŃ SIEBIE

Przesłanie karty:
Chroń siebie przed nieprzyjazną lub wynikającą ze strachu energią poprzez wyobrażanie sobie otaczającego Cię kokonu z leczniczego światła. Aniołowie przekazują Ci tę kartę ze względu na Twoją podwyższoną wrażliwość na energię.

SEMINARE UND LEHRGÄNGE - WARSZTATY I SEMINARIA

Przesłanie karty:
Wysłuchiwanie i wygłaszanie przemówień jest częścią Twojej duchowej ścieżki i celu. Bądź otwarty na nauczanie i uczenie się. Aniołowie przesłali Ci wiadomości o braniu udziału i prowadzeniu warsztatów, seminariów i przemówień. Przesyłają Ci teraz tę kartę, abyś wiedział, że wiadomości, które słyszysz w tym temacie to rzeczywiście przesłania Aniołów.

SEI BEREIT ZU VERGEBEN - CHCIEJ WYBACZAĆ

Przesłanie karty:
Poproś Anioły, aby oczyściły Twój umysł i ciało z bólu z przeszłości i zamieniły go na spokój. Aniołowie starają się pomóc Ci w sprawie, o którą pytasz, poprzez zachęcenie Cię do pozbycia się gniewu związanego z Twoimi przeszłymi doświadczeniami i związkami.

SOLARPLEXUS CHAKRA - CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO

Przesłanie karty:
To bezpieczne dla Ciebie – aby być silnym i w pozytywny sposób przejąć kontrolę nad swoim życiem. Wyciągnąłeś tę kartę, ponieważ Aniołowie chcą Ci pomóc w sprawach związanych z siłą i kontrolą. Na początku chcą Cię zapewnić, że jesteś silny.

STAUBSAUGE DEINE ÄNGSTE WEG - OCZYŚĆ SIĘ Z LĘKU

Przesłanie karty:
Poproś Archaniołów Michała i Rafała, aby zabrali energię wywołaną lękiem od Ciebie, z Twojego otoczenia, tej sytuacji i od wszystkich osób z nią związanych. Wybrałeś tę kartę, ponieważ Ty lub ktoś Tobie bliski wchłonął energię lęku.

STREICHEN, KLÄREN, BESEITIGEN - Wykasuj, Oczyść, Usuń

Przesłanie karty:
Dobieraj tylko pozytywne słowa i myśli, gdyż bardzo szybko nabierają one realnych kształtów. Poproś Anioły o usunięcie skutków negatywnego myślenia w przeszłości. Czy w ostatnim czasie narzekałeś lub martwiłeś się czymś? Czy uważasz się za ofiarę zewnętrznych okoliczności lub ludzi? Karta ta wskazuje, że używałeś negatywnych sformułowań do opisywania siebie i swojej sytuacji. Aniołowie wzywają Cię do przykładania większej wagi do tego co mówisz, myślisz i piszesz o sobie. Twój poprzedni dobór słów zablokował Cię, ale szczęśliwie bariera ta zniknie w momencie, gdy zaczniesz używać pozytywnych słów.

VEGETARIER UND VEGANER - WEGETARIANIN / VEGAN

Przesłanie karty:
Świeże, ekologiczne owoce i warzywa dają Ci zastrzyk mocnej, życiowej energii, która Podwyższa Twoją duchową wibrację. Najprawdopodobniej intuicyjnie usłyszałeś tę wiadomość od swoich Aniołów Stróży, którzy proszą Cię, abyś uszanował swoje ciało i ścieżkę duchową przez przyjmowanie wyłącznie zdrowej żywności i napojów.

VISUALISIERE ERFOLG - WIZUALIZUJ SUKCES

Przesłanie karty:
Wyobraź sobie siebie radzącego sobie dobrze w tej sytuacji i uwierz w dobre zakończenie. Aniołowie chcą zwiększyć Twoją pewność siebie i uwolnić Cię od zmartwień związanych z tą sytuacją. Częścią tego procesu jest wyobrażenie sobie pozytywnych wizji dla siebie i innych osób zaangażowanych w tę sytuację. Jeżeli oczekujesz najlepszego, pobudzasz to, co najlepsze w Tobie i innych.

ZWILLINGSFLAMME - BLIŹNIACZY PŁOMIEŃ

Przesłanie karty:
Odpowiedź na Twoje pytanie wiąże się ze związkiem miłosnym o podłożu duchowym. Wyciągnąłeś tę kartę, ponieważ Twój bliźniaczy płomień jest misternie wpleciony w odpowiedź na Twoje pytanie. Bliźniaczy płomień to kochanek wywodzący się z Twojej grupy duchowej – tzn. on lub ona jest „tym jedynym” w terminologii związków duchowych.

Więcej znajdziesz w kartach Doreen Virtue Anielska Terapia wydanych przez Studioastropsychologii 

TŁUMACZENIA CHRONIONE SĄ PRAWEM AUTORSKIM2 komentarze:

  1. Wspaniały duchowy blog! aż bije od niego harmonia i pozytywna energia! bardzo się cieszę że na niego trafiłam ponieważ ostatnio mam wiele problemów i czuję że bardzo mnie wyniszczają psychicznie i duchowo:(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo dziękuję :) Blog anielski ma na celu wspieranie nas w życiu w każdej sytuacji, dlatego cieszę się, że spełnia taką rolę :)

      Usuń