ARCHANIOŁ RAFAEL RADZI

Wylosuj kartę
klikając na obrazek
i znajdź jej opis
w poniższym tekście
ułożonym alfabetycznie


! Tłumaczenia są chronione prawem autorskim

ACHTE AUF DEINE ERNÄHRUNG: DIETA JEST ISTOTNA

Archanioł Rafael twierdzi, że żywność to lekarstwo i wręcza ci tę kartę jako przypomnienie o zbawiennym wpływie odpowiednio dobranego pożywienia. Nie patrz na dietę jak na zabieranie z twojego jadłospisu czegoś przyjemnego, pomyśl, że poprzez spożywanie zdrowej żywności możesz jeszcze bardziej cieszyć się życiem. Gdy zdrowo się odżywiasz, czujesz się doskonale, gdyż wiesz, że poprzez rozsądne wybory wzmacniasz energię swojego organizmu.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję za pomoc w wybieraniu odpowiednich pokarmów i napoi, w przezwyciężaniu uzależnień i w wyzbywaniu się niezdrowych zachcianek.

AKZEPTANZ: AKCEPTACJA

Archanioł Rafael chce pomóc uspokoić niepewną sytuację. Przesyła więc tę kartę. Akceptacja nie oznacza, że godzisz się z zaistniałą sytuacją lub pragniesz danego obrotu spraw. Oznacza jedynie, że wyrażasz gotowość do pogodzenia się z tym. Bóg i aniołowie słyszą twoje modlitwy o uzdrowicielskie rozwiązanie sytuacji.

MODLITWA:
Dobry Boże, drogi Archaniele Rafaelu, proszę pomóżcie mi zaakceptować obecną sytuację i uwierzyć, iż wszystko zmierza w dobrym kierunku.

ALTERNATIVE MEDIZIN: MEDYCYNA ALTERNATYWNA

Zaistniała sytuacja wymaga zastosowania alternatywnych środków leczenia. Możesz stosować równolegle z tradycyjną opieką medyczną. Karta prosi cię o zbadanie nowych sposobów na terapię.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję Ci za pokierowanie mnie ku odpowiednim metodom leczenia oraz za wyraźne znaki i wskazówki, które pomogą mi wyzdrowieć.

BEDINGUNGSLOSE FREUDE: BEZKOMPROMISOWA RADOŚĆ

Karta stanowi przypomnienie, że możesz odczuwać radość niezależnie od tego, co dzieje się w twoim życiu. Zbyt często stawiamy swojemu szczęściu warunki, mówiąc: „Będę szczęśliwy, gdy tylko ( tu pojawia się coś, na czym nam zależy)” Utrzymanie pozytywnego nastawienia to doskonała recepta na zwiększenie witalności i nabranie siły.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję Ci za pomoc w docenieniu wszystkiego, co daje mi w tej chwili szczęście.”

BENUTZE DEINE NATÜRLICHEN HEILUNGSKRÄFTE: UŻYJ SWOICH WEWNĘTRZNYCH MOCY UZDRAWIAJĄCYCH

Bóg jest najlepszym uzdrowicielem, a ty jesteś dzieckiem Boga, masz więc naturalne zdolności lecznicze, które mogą pomóc twojemu zdrowiu. Karta, którą trzymasz w ręku, to sposób, w który Archanioł Rafael stara się nakłonić cię do uzdrawiania poprzez pracę z własną energią, własnym duchem i myślami.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję Ci za wyraźne przewodnictwo oraz wspieranie mnie podczas mojej uzdrowicielskiej pracy i zachęcani do jej kontynuowania.

BESSERE GESUNDHEIT: POWRÓT DO ZDROWIA

Archanioł Rafael oferuje ci informacje dotyczące sytuacji, o którą pytasz. Chce powiedzieć, że twoje modlitwy i czyny działają, a ty musisz pozostać na ścieżce, którą podążasz. Być może minie trochę czasu, zanim efekty będą widoczne i odczuwalne, tymczasem zachowaj optymizm i staraj się nadal podejmować odpowiednie kroki ku wyzdrowieniu.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję za rozwianie moich obaw związanych z zaistniałą sytuacją.

BETEN HILFT: MODLITWA DZIAŁA

Archanioł Rafael wysyła tę kartę, by zainspirować cię do wzmożonych modlitw dotyczących twojego problemu zdrowotnego. Może to oznaczać konieczność wstąpienia do grup modlitewnych.

MODLITWA:
Dobry Boże i drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję za wysłuchanie moich modlitw o (opisz sytuację).

BEZIEHUNG: ZWIĄZEK

Karta symbolizuje wpływ osoby trzeciej na bieżącą sytuację. Archanioł Rafael pomoże ci we wszelkich formach uzdrawiania, w tym także w emocjonalnym uzdrawianiu związków. Karta jest przesłaniem głoszącym, iż Rafael ci towarzyszy i pomaga rozwiązywać problemy związane z partnerstwem i zdrowiem, a zgłasza takie, które łączą te dwa aspekty życia.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję za uzdrowicielską moc i przewodnictwo, które pozwala mi prowadzić moje związki ścieżką miłości.

BIO LEBENSMITTEL: ŻYWNOŚĆ EKOLOGICZNA

Jeśli udało ci się wyciągnąć tę kartę, z pewnością charakteryzujesz się dużą wrażliwością na substancje chemiczne. Archanioł Rafael zaleca ci spożywanie pokarmów ekologicznych, by wyeliminować z organizmu szkodliwe pestycydy.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję za wspieranie mojego postanowienia spożywania organicznych pokarmów i korzystania z ekologicznych kosmetyków.

BITTE DEINEN KÖRPER UM EINE BOTSCHAFT: POPROŚ SWOJE CIAŁO O WSKAZÓWKĘ

Twoje ciało ma problemy zdrowotne, chce przekazać ci wiadomość. Ciało przemawia i chce być usłyszane. Ta karta trafiła w twoje ręce, gdyż jest przypomnieniem, że należy zapytać swój organizm: „Czego muszę się dowiedzieć?”

MODLITWA:
Drogie ciało, proszę, pomóż mi usłyszeć swój głos. Archaniele Rafaelu, proszę, pokieruj mną, w okazywaniu swojemu ciału i jego potrzebom należnego szacunku.

BITTE ERZENGEL RAPHAEL UM HILFE: WEZWIJ NA POMOC ARCHANIOŁA RAFAELA

Uzdrawiające anioły chcą ci pomóc, nie mogą jednak działać wbrew twojej woli. Karta ma przypomnieć, że jeśli potrzebujesz pomocy, możesz poprosić o nią Archanioła Rafaela.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, proszę o Twoją pomoc w (opisz sytuację). Dziękuję, że obdarzasz mnie uzdrowicielską łaską.

BLEIBE POSITIV: MYŚL POZYTYWNIE

Naukowcy i teolodzy wspólnie przyznają: optymizm to najzdrowszy sposób na życie. Otrzymujesz tę kartę, gdyż Archanioł Rafael pragnie wskrzeszać w tobie przekonanie, iż obecna sytuacja zmierza do pozytywnego rozwiązania.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję za pomoc w zachowaniu optymizmu i w podjęciu odpowiednich kroków na rzecz ochrony mojego zdrowia.

EASY DOES IT: SPOKOJNIE

Karta jest przypomnieniem, żeby zatrzymać się, zwolnić, odprężyć i oddychać. Archanioł Rafael uważa, że ciężko pracujesz, przezwyciężając trudy codziennego życia i bardzo cię to wyczerpuje. Dlatego też stara się skłonić cię do zwolnienia tempa i przekazania mu swoich trosk.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, proszę, pomóż mi odizolować się od problemów, zrobić krok do tyłu i uwolnić się, by mógł nastąpić proces uzdrawiania.

ENTGIFTUNG: DETOKSYKACJA

Wyciągasz tę kartę, ponieważ twoje ciało jest bardzo wrażliwe na wszelkie substancje chemiczne. Archanioł Rafael zaleca proces detoksykacji, który sam będzie nadzorował i dzięki któremu uda ci się zwyciężyć.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję za oczyszczenie mojego ciała i umysłu. Mogę teraz wieść szczęśliwe, wolne od chemikaliów życie.

ERWARTE EIN WUNDER: SPODZIEWAJ SIĘ CUDU

Karta ma zapewnić, że w twoim zdrowiu dokonuje się pozytywna zmiana będąca rezultatem modlitw, pozytywnego myślenia i boskiej interwencji. Twoja wiara będzie nagrodzona w niecodzienny i miły sposób. Czas myśleć pozytywnie, oddać wszystkie swoje obawy i troski w ręce Boga oraz aniołów. Usłyszeli oni twoje modlitwy … ale rezultat ich działań może różnić się nieco od tego, czego oczekujesz.

MODLITWA:
Dobry Boże i drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję Wam za cudowne interwencje i leczniczą energię, która pomogła przywrócić zdrowie.

FRISCHE LUFT: ŚWIEŻE POWIETRZE

Niegdyś świeże powietrze zalecano jako terapię, gdyż nasi przodkowie dobrze wiedzieli o jego leczniczych właściwościach. Karta oznacza, że musisz otworzyć okna, poprawić cyrkulację powietrza i spędzać więcej czasu na zewnątrz.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję za pomoc w łatwiejszym oddychaniu.

GENESUNG: REGENERACJA

Karta ta stanowi zapewnienie, że sytuacja, o którą pytasz, zmierza w dobrym kierunku. Spodziewaj się cudownego powrotu do zdrowia!

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję za trzymanie mnie za rękę podczas procesu powrotu do zdrowia.

GLAUBE UND VERTRAUE: WIĘCEJ WIARY

To przypomnienie o uzdrowicielskiej mocy wiary. Boski uzdrowiciel i nauczyciel, Jezus, często nauczał, że dzięki wierze wszystko jest możliwe, co zresztą niejednokrotnie udowadniał. Jezus wraz z Archaniołem Rafaelem potrafią wzmocnić twoją wiarę i zaufanie w chwilach, gdy wydarzenia zbyt cię przytłaczają.

MODLITWA:
Drogi Jezu i drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję za umocnienie mojej wiary i sprawienie, że znowu wierzę w cuda.

GÖTTLICHE INTERVENTION: BOSKA INTERWENCJA

Karta oznacza, iż twoje modlitwy zostały wysłuchane. Anioły pracują nad twoim problemem i chcą dokonać cudu, o który prosisz. Zachowaj w sercu wiarę, a nagroda cię nie minie.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję za obecność przy (podaj imię osoby potrzebującej) i za pomoc udzieloną mi w (opisz sytuację). Wierzę w boską interwencję i w pełni przyjmuję Twoje przewodnictwo.

GRÖSSERE ENERGIE: ZWIĘKSZONY POZIOM ENERGII

Karta sugeruje, że poziom twojej energii zwiększa się, co jest rezultatem zaistniałych niedawno pozytywnych zmian w twoim życiu. To właśnie powinno stanowić zachętę do dalszego podążania tą samą ścieżką.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję za napełnianie mnie nieskończoną ilością energii pełnej boskiej miłości i boskiego światła.

GUTER SCHLAF: SEN

Karta oznacza, że twoje trudności z zaśnięciem związane są z problemem zdrowotnym. Być może twój umysł jest zbyt pochłonięty troskami lub ciało jest spięte z powodu nadmiernego stresu czy kofeiny. Niezależnie od przyczyny Archanioł Rafael chce obdarzyć cię spokojnym snem.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję za pomoc w odprężaniu się i w leczeniu moich problemów ze snem. Wiem, że wskazujesz mi drogę, uzdrawiasz i chronisz mnie w czasie snu.

HALTE DICH FIT: ĆWICZENIA

Oprócz wyciągnięcia tej karty, z pewnością otrzymujesz także intuicyjne przekazy, które mówią o konieczności częstszych ćwiczeń lub zmiany ich formy. Karta powinna być potwierdzeniem, że aktywność fizyczna to kluczowy składnik zdrowia i leczenia.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję Ci za motywację i naprowadzenie mnie na program ćwiczeń, który odpowiada zarówno mojemu planowi dnia, jak i zainteresowaniom oraz budżetowi.

HILFE IM HAUSHALT: POMOC DOMOWA

Czas, by ktoś pomógł ci w domowych obowiązkach. Pomyśl o tym jak o inwestycji, która pomoże ci odzyskać mnóstwo straconego czasu, energii i wigoru. Nawet najlepsi potrzebują czasem pomocy – tak naprawdę przyjęcie pomocy od innych to oznaka siły.

MODLITWA:
Dobry Boże i drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję Wam za odwagę, która była mi potrzebna do poproszenia o pomoc i do jej przyjęcia. Dziękuję za Wasze wsparcie, pomoc innych aniołów i pozostałych osób. Dziękuję za pomoc dotyczącą mojej rodziny i mojego domu.

HÖRE AUF DEINE INTUITIVEN GEFÜHLE: POSŁUCHAJ GŁOSU INTUICJI

Gdy martwisz się o swoje zdrowie, nie jest niczym niezwykłym szukanie odpowiedzi w rozmowach z innymi lub podczas czytania książek i artykułów. Ta karta jednak przypomina, że odpowiedź możesz znaleźć także wewnątrz własnej duszy. W końcu to ty najlepiej znasz swoje ciało, jego zachowanie i potrzeby.

MODLITWA:
Droga Wyższa Postaci, dziękuję za to, że przemawiasz do mnie głośno, wyraźnie, spokojnie i w zrozumiały sposób. Archaniele Rafaelu, dziękuję Ci za namówienie mnie do słuchania mojego wewnętrznego głosu mądrości.

HYDRATION: NAWODNIENIE

Stan zdrowia osoby, o którą pytasz, znacznie poprawiłby się przy odpowiednim poziomie spożycia wody. Wydaje się, że w grę wchodzi odwodnienie, które zmniejszyło poziom dostępnej energii i zaburzyło równowagę organizmu. Czas zwiększyć ilość i jakość wypijanej wody.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję za motywowanie mnie do picia większej ilości wody. Dzięki temu cieszę się doskonałym zdrowiem, a poziom mojej energii i mój apetyt są na optymalnym poziomie w ciągu całego dnia.

INNERE AUTORITÄT: WEWNĘTRZNY AUTORYTET

Archanioł Rafael przesyła ci tę kartę, by zachęcić do wykorzystywania swojej mocy i autorytetu. Anioł – uzdrowiciel widzi, że często oddajesz innym swoją siłę i nie zwracasz uwagi na własne odczucia. Czas podjąć samodzielne decyzje, stanąć na swoim i powiedzieć głośno prawdę!

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję za wsparcie. Z Twoją pomocą znów biorę sprawy w swoje ręce, słucham głosu intuicji, własnych pragnień i uczuć.

JA: TAK!

Odpowiedź na twoje pytanie brzmi: tak! Prawdopodobnie już o tym wiesz, a Archanioł Rafael pragnie tylko potwierdzić głos twojej intuicji. Karta stanowi talizman, który ma zadanie pomóc poradzić sobie z zaistniałą sytuacją i przygotować cię na to, co przyniesie jutro.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, proszę, pomóż mi zaufać własnym uczuciom – mojemu wewnętrznemu barometrowi prawdy.

JESUS, DER GÖTTLICHE HEILER: JEZUS, BOSKI UZDROWICIEL

Karta to symbol tego, że jest z tobą uzdrowicielska obecność Jezusa. Przynosi on ponad wyznaniowe cuda uzdrawiania oraz bezwarunkową miłość i przebaczenie każdemu, kto go wezwie. Twoje modlitwy proszące Jezusa o pomoc zostały wysłuchane, a jego łaska będzie wspierać twój spokój ducha i zdrowie.

MODLITWA:
Drogi Jezu, dziękuję za dar boskiego uzdrawiania i za Twoją obecność.

KINDER: DZIECI

Karta trafia w twoje ręce jako odpowiedź na pytanie odnośnie dzieci. Archanioł Rafael wysłuchał twoich próśb i pomaga, nawet gdy tego nie widzisz. To, że masz tę kartę w ręku oznacza, iż dzieci mają wpływ nie tylko na zaistniałą sytuację, ale również na odpowiedź na twoje modlitwy.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję Ci za wsparcie w pomaganiu dzieciom.

KOFFEINFREI: BEZ KOFEINY

Karta oznacza, że kofeina znajdująca się w kawie, herbacie, coli lub czekoladzie źle wpływa na stan zdrowia twój lub osoby, o którą pytasz. Być może spożywanie tego typu substancji i pokarmów wzmogło twoje lęki, co z kolei powoduje wytwarzanie się szkodliwych toksyn w organizmie. Strach blokuje też poczucie bezpieczeństwa, szczęścia i więzi z ludźmi.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, proszę Cię o wyzwolenie mnie z uzależnienia od kofeiny, by móc cieszyć się naturalną energią swojego organizmu i wyzbyć się wszelkich chemicznych wspomagaczy.

KONSULTIERE EINEN ERNÄHRUNGSBERATER: SKONSULTUJ SIĘ Z DIETETYKIEM

Wyciągasz tę kartę, gdyż dieta leży u podstaw sytuacji, o którą pytasz. Większa staranność przy wyborze pokarmów i napojów może pozytywnie wpłynąć na stan zdrowia.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, oddaję kwestię mojego żywienia w Twoje ręce, proszę, zapewnij mi dostęp do smacznych i pożywnych posiłków i napoi, które pomogą mi trwać w zdrowiu i zachować odpowiednią wagę.

LACHEN IST DIE BESTE MEDIZIN: ŚMIECH JEST NAJLEPSZYM LEKARSTWEM

Archanioł Rafael stara się przypomnieć, że obawy i stres nigdy nikomu w niczym nie pomogły. Za to śmiech i modlitwa mają właściwości lecznicze. Rafael jest przy tobie, by pomóc dostrzec humor nawet w nieszczęściu i sprawić, że nabierzesz dystansu i napełnisz swoje serce światłem.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję za to, że przypomniałeś mi o konieczności nabrania dystansu i dostrzeżenia humoru i ironii w ludzkim nieszczęściu.

LÖSE DICH AUS EINER STRESSIGEN SITUATION: ZAŻEGNAJ STRESUJĄCĄ SYTUACJĘ

Wyciągasz tę kartę, gdyż stresująca sytuacja źle wpływa na twoje zdrowie. Symptomy, których doświadczasz, to sposób, w jaki twoje ciało stara się zakomunikować, że obecny poziom stresu przerasta jego możliwości i potrzebna jest mu natychmiastowa pomoc.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję za dodanie mi odwagi i ochoty do dbania o siebie, do otaczania się ludźmi, którzy mają na mnie pozytywny wpływ oraz do prowokowania pozytywnych sytuacji.

MASSAGE: MASAŻ

Korzyści zdrowotne płynące z masażu są doskonale udokumentowane, a karta jest sygnałem mówiącym, że jak najszybciej musisz zapisać się na tego typu sesję. Masaż nie tylko oczyszcza organizm z toksyn, ale ma także doskonałe właściwości relaksacyjne, które pozytywnie wpływają na zdrowie. Pomyśl, że masaż to inwestycja w zdrowie i spokój ducha.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, proszę, pomóż mi uwierzyć, że zasługuję na masaże i inne zabiegi pielęgnacyjne.

MEDITATION: MEDYTACJA

Łacińskie słowo medicus, które oznacza „spajać w całość” lub „leczyć”, to rdzeń zarówno słowa medytacja, jak i medycyna. Alternatywą dla medycyny może być więc medytacja, a ta karta stara się właśnie to zasugerować.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, proszę, medytuj wraz ze mną i pokieruj moim umysłem oraz moim ciałem w taki sposób, bym mógł skupić się na spokoju i zdrowiu.

MEIDE ALLERGENE: UNIKAJ ALERGENÓW

Twój problem zdrowotny wynika z reakcji alergicznej lub nasilił się właśnie przez nią. Na początku zbadaj swoją dietę, gdyż często nieświadomie spożywamy pokarmy, na które jesteśmy uczuleni. Wyeliminowanie alergenu może wymagać wizyty u alergologa.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, proszę, wspomóż mnie w procesie odnajdywania i eliminowania alergenów, które mogą stanowić zagrożenie dla mojego zdrowia i szczęścia. Spraw, bym pragnął jedynie zdrowej żywności i zdrowych napojów.

NÜCHTERNHEIT: TRZEŹWOŚĆ

Karta pojawiła się w twoich rękach, gdyż twoje zdrowie będzie poprawiać się w trakcie wprowadzania w życie planu trwania w trzeźwości. Archanioł Rafael potrafi złagodzić lub zniwelować uzależnienia i zachcianki, a także pomóc dostosować się do nowego życia tak, by powrót do zdrowia przebiegał łagodnie i w przyjemny sposób.

MODLITWA:
Dobry Boże i drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję Wam za pomoc w kontrolowaniu moich zachcianek. Teraz mam ochotę jedynie na zdrowe pokarmy i napoje.

SONNENLICHT: ŚWIATŁO DNIA

Promienie słońca posiadają naturalną moc uzdrawiania. Ważne jest oczywiście odpowiednie zbalansowanie swoich kontaktów ze słońcem, aby uniknąć urazów i poparzeń, ale zbawienny wpływ słońca na zdrowie jest naukowo udokumentowanym faktem.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, proszę, pomóż mi bezpiecznie i w zdrowiu cieszyć się światłem słonecznym.

STRETCHING: ĆWICZ ROZCIĄGANIE

Archanioł Rafael stara się nakłonić cię do umiarkowanych ćwiczeń, takich jak joga lub pilaste. Te i inne rodzaje aktywności fizycznej potrafią zdziałać cuda, jeśli chodzi o opanowanie stresu i relaks, pomagają też zachować dobrą kondycję i elastyczność. Wiele osób jest przekonanych, że joga stanowi źródło młodości.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję za obecność u mojego boku i motywację do dbania o siebie na wszelkie możliwe sposoby.

ÜBERGIB UNS DEINE SORGEN: PRZEKAŻ NAM SWOJE TROSKI

Niepotrzebny stres wzmacnia twoje problemy ze zdrowiem, a anioły chciałyby ci pomóc. Archanioł Rafael jest gotowy przyjąć twoje troski związane ze zdrowiem i przeobrazić je w coś pozytywnego.

MODLITWA:
Dobry Boże i drogi Archaniele Rafaelu, wyrażam chęć przekazania Wam swoich trosk i obaw. Proszę, pozwólcie mi całkowicie się od nich uwolnić, byście mogli jak najlepiej pokierować mną w zaistniałej sytuacji.

VERGEBUNG HEILT: PRZEBACZENIE UZDRAWIA

Wyciągasz tę kartę jako przypomnienie, że gniew przechowywany w umyśle i ciele jest szkodliwy dla twojego zdrowia i może stanowić nawet śmiertelne zagrożenie. Mimo że niektóre wydarzenia z przeszłości mogą wydawać się niewybaczalne, czas oczyścić swój organizm z tych toksycznych emocji … dla własne dobra.

MODLITWA:
Dobry Boże i drogi Archaniele Rafaelu, wyrażam gotowość do wybaczenia sobie i innym w zamian za spokój i zdrowie, których naprawdę pragnę.

WECHSLE DEN ARZT: ZMIEŃ LEKARZA

Karta mówi, iż specjalista do spraw zdrowia, z którym współpracujesz nie sprawdza się w obecnej sytuacji. Być może problem przerasta jego umiejętności lub nie posiada on odpowiedniego wyposażenia. Być może w grę wchodzą też różnice natury filozoficznej lub poglądy na alternatywne metody leczenia.

MODLITWA:
Drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję za skontaktowanie mnie z uzdrowicielem najlepiej przygotowanym do radzenia sobie z moimi problemami. Amen.

WEITERE RECHERCHEN SIND NOTWENDIG: DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ

Opieka zdrowotna to przymierze między pacjentem, uzdrowicielem i Bogiem. Ta karta ma za zadanie przypomnieć ci, że musisz odpowiednio wypełnić swoją rolę, Pasywność to zła droga; spróbuj wsłuchać się w boskie szepty ukryte głęboko między twoimi myślami i uczuciami – to głosy Boga i Archanioła Rafaela, którzy krok po kroku kierują cię ku zdrowiu. Zaufaj uczuciom i zrozum, że masz swoje prawa i możliwość wyboru.

MODLITWA:
Dobry Boże i drogi Archaniele Rafaelu, dziękuję za wskazanie mi wyraźnej drogi do informacji, których potrzebuję, by powrócić do zdrowia. Proszę, dajcie mi odwagę, pozwólcie na asertywność podczas zajmowania się sprawami dotyczącymi mojego zdrowia.

ZWEITE ÄRTZLICHE MEINUNG: DRUGA OPINIA

Archanioł Rafael wysłuchał twoich modlitw i kieruje tobą w taki sposób, by umożliwić ci kontakt z innymi specjalistami do spraw zdrowia w celu uzyskania drugiej, trzeciej, a nawet czwartej opinii. Archanioł chce uświadomić ci dostępność alternatywnych rozwiązań.

MODLITWA:
Dobry Boże i drogi Archaniele Rafaelu, pokierujcie mną tak, by umożliwić mi kontakt ze specjalistami najlepiej przygotowanymi do radzenia sobie z zaistniałą sytuacją.

Więcej znaczeń znajdziesz w kartach Doreen Virtue „Karty Archanioła Rafaela „ wydanych przez Studioastropsychologii1 komentarz:

  1. Dobry Boże i Św Rafaelu pokieruj mną tak abym poradził sobie ze wszystkimi przeciwnościami...

    OdpowiedzUsuń