RADY ARCHANIOŁA MICHAŁA

Wylosuj kartę
klikając na obrazek
i znajdź jej opis
w poniższym tekście
ułożonym alfabetycznieACHTE AUF DEINE TRÄUME - BIERZ POD UWAGĘ SWOJE SNY

Archanioł Michał pracuje z tobą, zajmuje się tobą w czasie snu, aby pomóc ci uwolnić się od dawnych lęków i wspiąć się na wyżyny radości i pokoju. On naucza, prowadzi cię, kiedy śpisz, podsuwając odpowiedzi na twoje modlitwy i budując fundament życiowych celów. Jednocześnie możesz nie pamiętać tych snów, jednak wiedza ta, znajduje się w twojej podświadomości i pomaga ci na wiele sposobów. Możesz zachować i odczytać wiele wskazówek Michała, prowadząc dzienniczki snów. Każdy rodzaj notatnika będzie odpowiedni, przechowuj go tuż przy łóżku i dokładnie zapisuj wszystko, co uda ci się przypomnieć ze snów z poprzedniej nocy. Szybko naucz się rozpoznawać wzory w temacie snów oraz ich symbolikę, co po przebudzeniu da ci wskazówki.

MODLITWA
Dziękuję Ci za otulenie w łóżku i pomoc w czerpaniu radości za wspaniałego, relaksującego nocnego snu. Archaniele Michale, zaprosiłem Cię do moich snów jako nauczyciela, przewodnika i uzdrowiciela. Proszę, pozwól mi zrozumieć (opisz konkretną sytuację) duchowo i udziel mi porady.

BENUTZE DEINE IMAGINATION...UND DU WIRST DIE ANTWORT SEHEN - UŻYJ WYOBRAŹNI A UJRZYSZ ODPOWIEDŹ

Anioły dają ci wskazówki i odpowiedzi na twoje modlitwy, jednak ich wiadomości mogą okazać się zwyczajne i niespodziewane, więc potrzebujesz użyć wyobraźni do zrozumienia ich. Odpieraj z góry założone opinie lub dawne przekonania tego, co się nie stanie albo nie może stać. Anioły mają nieograniczone źródła, instrumentują rozwiązanie tak, że ujrzysz je, jeżeli uwierzysz, że wszystko jest możliwe.

MODLITWA
Drogi Boże, dziękuję Ci za obdarzenie mnie mądrością i kreatywnością do ujrzenia Twoich cudów w nowy i nieoczekiwany sposób. Z ogromną wdzięcznością przyjmę i doceniam Twą pomoc w (opisz sytuację).

BEWACHT UND BESCHÜTZT - STRZEŻONY I CHRONIONY

Archanioł Michał ochrania cię w tej sytuacji, tak samo jak w innych sferach życia. Tworzysz z Archaniołem tę samą drużynę: podążasz za wskazówkami, których udziela ci poprzez intuicję. Prawdopodobnie wylosowałeś tę kartę, ponieważ przechodzisz wielką życiową zmianę i jesteś wrażliwy. Jest to symbol przypominający o tym, że Michał nadzoruje twój czas. Karta ta również upomina cię do porzucenia obrony w relacjach z ludźmi i aniołami. Otwórz swoje serce na dawanie i otrzymywanie miłości. Wówczas będziesz mógł doświadczyć intymności, której pragniesz. Bądź sobą i powiedz aniołom o swoich uczuciach. Pomoże to innym w poznaniu, wsparciu i kochaniu cię...oraz kochaniu siebie za to, kim jesteś!

MODLITWA
Dziękuję za to, że chronisz mnie oraz tych, których kocham, sprawiasz, że jesteśmy bezpieczni i mamy zaspokojone wszystkie potrzeby. Teraz przyjmuję Twoją pomoc z ogromną wdzięcznością, wiedząc, że akceptowanie boskiego wsparcia jest dobre dla mnie i innych.

BITTE ERZENGEL MICHAEL UM HILFE IN DIESER SITUATION - POPROŚ ARCHANIOŁA MICHAŁA O POMOC W OKREŚLONEJ SYTUACJI

Sytuacja, która cię niepokoi może być naprawiona dzięki pomocy Archanioła Michała. Karta ta przypomina ci o tym, że nigdy nie jest za późno, aby poprosić anioły o pomoc. Ich wsparcie uzdrowi wszystko natychmiast i dodatkowo obdarzy cię wewnętrznym spokojem, nowymi pomysłami oraz wnikliwością. Michał udzieli ci pomocy w pomysłowy, nieoczekiwany sposób, więc bądź otwarty na cuda przybierające zaskakujące formy.

MODLITWA
Archaniele Michale, dziękuję Ci za pomoc w (opisz sytuację). Proszę, pomóż mi być przepełnionym wiarą i spokojem w każdej chwili.

DEIN ZUHAUSE WIRD VON ENGELN BESCHÜTZT - TWÓJ DOM JEST CHRONIONY PRZEZ ANIOŁY

Karta ta, wskazuje na to, że masz pytania albo wrażliwe uczucia dotyczące domu lub życiowej sytuacji. Archanioł Michał zapewnia cię, że jest wszystko w porządku. Anioły ochraniają twoje obecne mieszkanie, doglądają jego bezpieczeństwa i twoich finansów. Jeżeli planujesz przeprowadzkę, karta ta jest znakiem, że anioły są obecne przy zmianie lokalizacji. Odpręż się i ciesz się ze swojego domu, ponieważ wszystko jest w porządku!

MODLITWA
Archaniele Michale, dziękuję, że strzeżesz mego domu i jego mieszkańców. Proszę Cię, abyś wysłał anielskich strażników do wszystkich okien i drzwi, aby strzegli ich bezpieczeństwa. Dziękuję za czuwanie nad moimi finansami.

DEINE INNERE FÜHRUNG IST REAL UND VERTRAUENSWÜRDIG - TWOJE WEWNĘTRZNE WSKAZÓWKI SĄ RZECZYWISTE I GODNE ZAUFANIA

Archanioł Michał wie, że twoje uczucia są niepewne i pomieszane, więc wysyła ci tę kartę jako weryfikację tego, czy słyszysz go dokładnie w myślach, pomysłach i uczuciach. Ostatnio miałeś poczucie, że musisz podjąć działania jednak wahałeś się z powodu strachu, że wykonasz niewłaściwy ruch. Karta ta potwierdza, że owe zmiany są bezpieczne.

MODLITWA
Proszę, pomagaj mi wyraźnie słyszeć, widzieć, czuć i znać boże wskazówki, o które prosiłem i modliłem się. Pozwól mi trzymać moje ego z boku, abym przepełnił się Twoją mądrością...dla mojej własnej korzyści i dla tych, którzy są wokół mnie.

DEINE KINDER WERDEN VON ENGELN BESCHÜTZT - TWOJE DZIECI SĄ STRZEŻONE PRZEZ ANIOŁY

Archanioł Michał chce, abyś wiedział, że przykłada szczególną uwagę do twoich dzieci. Kieruje nimi, aby były ciągle bezpieczne, rozwijały dary, odkrywały i podążały za swoimi boskim celem życiowym. Michał również zapewnia, że ich pary są godne zaufania i mają dobry wpływ.

MODLITWA
Drodzy anielscy strażnicy moich dzieci (narodzonych i nienarodzonych), dziękuję Wam za to, że macie je w opiece i zapewniacie im szczęście i bezpieczeństwo. Proszę kieruj mną, abym był dobrym rodzicem i wzorem do naśladowania zarówno dla dzieci moich jak i innych ludzi.

DIE ENGEL ROMANTISCHER LIEBE HELFEN DIR - ANIOŁY MIŁOŚCI POMAGAJĄ TOBIE

Ta karta świadczy o tym, że twoje modlitwy dotyczące miłości zostaną wysłuchane oraz otrzymasz na nie odpowiedź. Istnieje wyjątkowa grupa niematerialnych bytów, nazywanych Archaniołami Miłości, które zajmują się sprawami sercowymi. Owe Anioły przekazują ci intuicyjne wskazówki, żeby przygotować cię na wielką miłość. Aby odnaleźć drugą połówkę, musisz określić cechy, które pragniesz, aby posiadał twój partner. Anioły Miłości mogą poprosić cię, abyś zmienił swoje nawyki w kierunku zdrowszego stylu życia; skup się na samodoskonaleniu, poznawaj nowe interesujące zajęcia, spotykaj nowych ludzi. Im więcej posługujesz się intuicją, tym szybciej twoje modlitwy o kochający związek zostaną wysłuchane.

MODLITWA
Drodzy Aniołowie Stróże mojej pokrewnej duszy, dziękuję za przygotowanie jej i mnie do miłości, za motywowanie nas do troski o zdrowie oraz przygotowywanie do spotkania. Dziękuję za pomoc w rozpoznaniu się nawzajem oraz za odwagę, by powiedzieć „Witaj” tak, byśmy mieli szansę stworzyć prawdziwie intymną więź.

DIE PERSON, NACH DER DU FRAGST, IST VERTRAUENSWÜRDIG - OSOBA, O KTÓRĄ PYTASZ JEST GODNA ZAUFANIA

Interpretuj tę kartę jako gwarancję, że możesz polegać na osobach związanych z tą sytuacją ( zawiera się w tym również zaufanie do samego siebie). Każdy, od czasu do czasu, popełnia błędy lub akty egoizmu mniejsze lub większe. Ten, o którym myślisz jest niezawodny. On lub ona martwi się o ciebie i udowodni ci to, w kochający sposób. Archanioł Michał radzi ci, abyś nie oczekiwał od tych osób, że będą idealne, ponieważ powoduje to zbyt dużą presję w związku. Zamiast tego, spójrz i potraktuj swojego towarzysza tak, jak sam chciałabyś być traktowany: z miłością i współczuciem.

MODLITWA
Dziękuję Ci za pomoc w podtrzymywaniu mojej wiary w to, że potrafię otworzyć szerzej serce w związkach. Jestem wdzięczny za opiekę oraz gwarancję, że otaczają mnie tylko ludzie godni zaufania.

DIES IST DEINE LEBENSAUFGABE - TO JEST TWÓJ ŻYCIOWY CEL

Archanioł Michał wysłuchał twoich modlitw i prowadzi cię we właściwym kierunku, tam, gdzie się urodziłeś. Masz już pomysł na swoją karierę, która dostarczy ci rozrywki, możliwości, podniecenia, by pomóc i zapewnić bezpieczeństwo finansowe; myśli te są wskaźnikami boskiego celu. Jesteś zaangażowany w pracę, która przynosi radość tobie i innym. Karta ta, jest potwierdzeniem tego, że kariera, o której marzysz jest twoim życiowym celem. Wszechświat będzie cię wspierał i otworzy dla ciebie drzwi. Idź pewnie naprzód.

MODLITWA
Archaniele Michale, znasz szczegółowo mój boski cel życiowy, w związku z tym proszę Cię, abyś pomógł mi sprzymierzyć się z moimi zamierzeniami. Proszę Cię, kieruj moimi działaniami tak, abym podejmował właściwe kroki do całkowitego objawienia mojej wspaniałej i mającej znaczenie kariery.

DIESE SITUATION IST BEREITS GELÖST - SYTUACJA TA ZMIERZA DO ROZWIĄZANIA

Karta ta, przychodzi do ciebie jako zapewnienie, że sytuacja, o którą pytasz szczęśliwie się kończy. Anioły pracują za sceną, aby uzdrowić źródło twoich rozważań. Pomimo tego, możesz nie zobaczyć, jak problem został rozwiązany, ufaj, że tak się stało. Daj ujście swoim zmartwieniom i odpręż się z przekonaniem, że wszystko jest w porządku.

MODLITWA
Powierzam Ci wszelkie obawy, troski, myśli, w zamian za prawdziwy spokój w każdej sytuacji. Dziękuję Ci za rozwiązanie (podaj przykład sytuacji) w boski, doskonały sposób.

DU BIST AUF DEM RICHTIGEN WEG - JESTEŚ NA WŁAŚCIWEJ DRODZE

Wylosowałeś tę kartę jako podkreślenie tego, że twoje myśli i działania idą w dobrym kierunku, do osiągnięcia życiowego celu i wewnętrznego spokoju. Uważnie słuchasz wskazówek z wnętrza. Anioły popierają twoje podążanie za nimi w wierze. Chociaż możesz nie dostrzegać dokładnie tego, co się stało. Anioły chcą żebyś wiedział, że strzegą cię i ochraniają na każdym kroku. Kontynuuj tę dobrą pracę!

MODLITWA
Archaniele Michale, wzywam Cię teraz. Dziękuję, że dajesz mi pewne i jasne wskazówki, które mogę łatwo zrozumieć. Dziękuję Ci za motywację oraz napełnienie mnie odwagą i pewnością siebie do podejmowania życiowych zmian w trosce o lepsze.

DU HAST DIESE SITUATION KREIERT UND DIE MACHT, SIE ZU VERÄNDERN - STWORZYŁEŚ TĘ SYTUACJĘ I MASZ DUŻO SIŁY, ŻEBY JĄ ZMIENIĆ

Karta ta, jest przypomnieniem tego, że jesteś silnym stworzycielem, stworzonym na obraz i podobieństwo Boga! Nie jesteś pasywną ofiarą; masz prawo i umiejętności do bycia ponad wszystkim i do zmiany wszystkiego w tej sytuacji i relacji. Jednak tak długo, jak obwiniasz innych lub wierzysz, że cię kontrolują, stoisz w miejscu. Ale wzywając Boga i Archanioła Michała i ponosząc odpowiedzialność za twoje przewodnictwo, możesz w cudowny sposób wszystko zmienić.

MODLITWA
Dziękuję Ci za pozwolenie mi na oparcie się na Twojej mocy i za przypominanie o mojej sile. Proszę, poprowadź mnie do określenia i uzdrowienia siebie zgodnie z bożą wolą, tworząc spokój i błogosławiąc wszystkich wtajemniczonych.

DU UND DEINE LIEBEN SIND IN SICHERHEIT - TY I CI, KTÓRYCH KOCHASZ JESTEŚCIE BEZPIECZNI

Archanioł Michał i inne anioły chronią cię i tych których kochasz...włączając w to twoją rodzinę i przyjaciół z nieba. Karta ta, jest znakiem tego, że możesz się zrelaksować, wiedząc, że Archanioł zajmuje się szczegółami i ochroną ciebie oraz tych, których kochasz w każdym wymiarze.

MODLITWA
Drogi Boże i Archaniele Michale, dziękuję za opiekę nade mną i moimi bliskimi (imię konkretnej osoby). Proszę, daj mi poczucie bezpieczeństwa i spokoju; wypełnij mnie nadzieją, abym mógł skupić się na tym, co dla mnie najważniejsze oraz cieszył się dobrym zdrowiem i szczęśliwym życiem.

EHRE DEINE GEFÜHLE UND VERTRAUE IHNEN - UHONORUJ I ZAUFAJ SWOIM UCZUCIOM

Archanioł Michał upomina cię, abyś spojrzał w swe wnętrze i słuchał, a dla tej karty jest to znak, że twoje uczucia są idealnie zsynchronizowane z prawdą. Niektóre z tych uczuć mogą okazać się trudne do określenia, jednak są z tobą z ważnych powodów. Jeżeli odczuwasz wewnętrzny konflikt, usiądź z długopisem i kartką papieru i przeprowadź „wywiad” z własnymi emocjami poprzez następujące pytania: Jakie są twoje uczucia? Dlaczego? Co bym zrobił? Twoje uczucia mogą przemawiać głośno i wyraźnie, jeżeli będziesz trzymał otwarty umysł i ufał temu, co słyszysz.

MODLITWA
Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za wspieranie, prowadzenie i strzeżenie mnie, kiedy słucham swoich uczuć i działam zgodnie z nimi. Pomóż mi rozumieć i wyrażać swoje emocje z miłością.

EIN POSITIVES ERGEBNIS - KORZYSTNY WYNIK

Sytuacja, w której się znajdujesz rozwiązała się w godziwy i sprawiedliwy sposób. Będziesz zadowolony z jej wyniku (tak samo jak inni, których dotyczy). Niebiańska pomysłowość obmyśliła plan wychodzący poza zakres ludzkiej wyobraźni. Możliwe, że nie zobaczysz teraz rozwiązania, ale zaufaj, że ono już tam jest. Jesteś prowadzony, by ofiarować swoje zmartwienia lub gniew Archaniołowi Michałowi, więc nie ma potrzeby, abyś się obciążał. Im więcej dasz z siebie Bogu, tym szybciej ujrzysz korzystne rezultaty.

MODLITWA
Dziękuję Ci za wyklarowanie sytuacji, która jest idealna i sprawiedliwa dla każdego kogo dotyczy. Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za pomoc w zaufaniu i podtrzymywaniu wiary.

ENERGIE HEILUNGS ARBEIT - PRACA NAD UZDRAWIAJĄCĄ ENERGIĄ

Karta ta podkreśla korzyści z uzdrawiającej energii w obecnej sytuacji, którą możesz wywołać za pośrednictwem aniołów (wystarczy o to poprosić), wykwalifikowanego uzdrowiciela energii albo twoich własnych chęci i energii.

MODLITWA
Dziękuję Ci za wysłanie uzdrawiającej energii do mnie i przeze mnie, dla moich własnych błogosławieństw i dla wszystkich wokół mnie. Dziękuję Ci za połączenie mnie z miłością i wysokimi uzdrowicielami integralności oraz nauczycielami uzdrawiającej energii modalności.

ENTSCHEIDE DICH JETZT, GLÜCKLICH ZU SEIN - OD TERAZ ZDECYDUJ SIĘ BYĆ SZCZĘŚLIWYM

Anioły usłyszały cię i odpowiadają na twoje modlitwy. Zamiast obdarzyć cię szczęściem zależnym od wydarzeń w przyszłości, możesz stać się szczęśliwym od zaraz. Jednym ze sposobów osiągnięcia owego stanu jest skupienie się na wszystkim i wszystkich, którym jesteś wdzięczny.

Co jest dobrem w twoim życiu? Jakie są twoje błogosławieństwa i mocne strony? Otrzymujesz upoważnienie, wówczas, gdy pozwalasz sobie na zabawę i przyjemności. Miej kontrolę nad swoim życiem i powstrzymuj zewnętrzne wpływy od decydowania o twoim samopoczuciu.

MODLITWA
Dziękuję Ci za pomoc w otwarciu serca na szczęście, radość i rozkosz. Chcę teraz zobaczyć całe dobro w moim życiu.

ES IST AN DER ZEIT, DIESE NEGATIVE SITUATION ZU VERLASSEN - JUŻ CZAS WYJŚĆ Z NIEZDROWEJ SYTUACJI

Archanioł Michał wysłuchał twoich próśb o pomoc, a odpowiedź od niego przyjdzie za pośrednictwem tej karty: Zostaw! Już zbyt długo przedłużasz toksyczną sytuację i inwestujesz przy tym dużo czasu i energii, które nie powodują uzdrawiających wyników. Doświadczenie to, nie jest korzystne ani dla ciebie ani dla ludzi, których to dotyczy. Nie musisz pozostawać w tym złym stanie. Idź dalej naprzód, bez winy i zawahania. Anioły będą cię wspierać i zapewniać o tym, że podział jest harmoniczny, a Archanioł Michał użyje swej tarczy, aby cię ochronić. Podążaj ze wewnętrznym głosem, a przemiana pójdzie gładko.

MODLITWA
Archaniele Michale, na których częściach mojego życia powinienem skupić się teraz najbardziej? Dziękuję Ci za to, że pomagasz mi słyszeć Twoje odpowiedzi i dajesz odwagę do rozpoczęcia uzdrawiających zmian w moim życiu.

EWIGE LIEGE - WIECZNA MIŁOŚĆ

Wylosowałeś tę kartę, ponieważ ktoś cię kocha. Jest nią pierwsza osoba, o której pomyślisz. Może martwisz się o związek i to symbolizuje zapewnienie Archanioła Michała o tym, że wszystko jest w porządku. Anioły opiekują się tymi, których kochasz, jak i również pomagają ci w związkach z ludźmi.

MODLITWA
Pomóż mi dostrzec cała miłość, która mnie otacza tak, żebym mógł poczuć bezpieczne otrzymywanie, wyrażanie i dawanie miłości.

FOKUSSIERE DICH AUF GÖTTLICH PERFEKTE GESUNDHEIT - SKUP SIĘ NA ŚWIĘTOŚCI I PERFEKCYJNYM ZDROWIU

Archanioł Michał mówi, że kluczem do dobrego zdrowia jest skupienie się na tym, co działa sprawnie, a nie na chorobach i ranach. Wylosowałeś tę kartę, aby przypominała ci o skupieniu się na pragnieniach, a nie obawach. Ciało reaguje natychmiastowo na miłość i strach, więc wybierz to pierwsze. Wprowadzaj niekłamane uczucie i błogosławieństwo do każdej komórki ciała. Wyobrażaj sobie i oczekuj idealnego zdrowia dla siebie i innych. Mów o sobie i swoich najbliższych w czasie dobrego zdrowia, afirmując przy tym ten stan.

MODLITWA
Boże i Archaniele Michale, dziękuję Wam za ciągłe upominanie mnie, abym skupiał się na perfekcyjnym zdrowiu oraz za kierowanie wszelkimi podejmowanymi przez mnie działaniami, które wspierają moje jestestwo.

GEBETE WERDEN IN DIESER SITUATION HELFEN - MODLITWA POMOŻE W TEJ SYTUACJI

Archanioł Michał przypomina ci, że modlitwa poprawi każdą sytuację, kiedy sądzisz, że wszystko sprzysięgło się przeciwko tobie. Modlitwa działa, ponieważ jest zgodą na opiekę ze strony Boga i aniołów, bez naruszenia twojej wolnej woli. Mogą oni orędować w twoim imieniu, tylko za twoją zgodą lub na wyraźną prośbę, tym jest właśnie modlitwa. Jednocześnie twoje modlitwy mogą zostać wysłuchane inaczej niż tego oczekiwałeś, wytchnienie zapewnia sam fakt, że zostałeś wysłuchany. Boska myśl przewiduje zbawienie dla wszystkich. Twoją rolą jest prosić o pomoc, a następnie posługiwać się wskazówkami, które otrzymujesz. Bóg i anioły decydują o odpowiedzi na modlitwy, co odbywa się zazwyczaj w zamierzony sposób, poza ramami ludzkiej percepcji.

MODLITWA
Drogi Boże i Archaniele Michale ( i ktokolwiek do kogo się modlisz, np. do Jezusa), proszę o Twoją boską interwencję ( opisz sytuację ). Przyjmę Twą pomoc i zaufanie z ogromną radością i będę podążać za ową poradą z wdzięcznością i modlitwą.

GEHE OHNE ANGST WEITER - IDŹ NA PRZÓD I NIE LĘKAJ SIĘ

Karta ta, jest znakiem tego, iż jesteś na dobrej drodze do realizacji planów. Tak długo, jak twoje pragnienia będą wypływały z serca, twoje kolejne kroki będą postępowały automatycznie, w odpowiednim kierunku. Na chwilę obecną istotne dla ciebie jest podejmowanie działań – nieważne jam małych lub pozornie błahych – do osiągnięcia upragnionego rezultatu. Poproś Archanioła Michała o przewodnictwo wypowiadając te słowa: „Proszę ujawnij przede mną następny krok”, a przyjdzie ze wsparciem. Będzie także ochraniał cię i wspierał w ciągu tych ważnych życiowych zmian.

MODLITWA
Dziękuję Ci za to, że dotrzymujesz mi kroku, trzymasz mnie za rękę, dajesz pewność siebie i odwagę, a także prowadzisz moje myśli i działania w kierunku miłości i osiągnięcia prawdziwego celu życia.

GESTEHE DIR DIE WAHRHEIT EIN UND HANDLE ENTSPRECHEND - DOPUŚĆ PRAWDĘ DO SIEBIE I DZIAŁAJ ODPOWIEDNIO

Wylosowałeś tę kartę, ponieważ istnieje ważne uczucie, które starasz się zignorować. Chociaż starasz się jak możesz, usunąć je na bok, to usilnie skłania cię do bycia szczerym z samym sobą. Archanioł Michał mówi o tym, że zmierzenie się z prawdą ma uzdrawiającą moc i sprawi, że odnajdziesz właściwy kierunek i dobrą radę, których szukasz. Próbujesz pomijać swoje wewnętrzne impulsy, gdyż boisz się zmian w życiu. Archanioł Michał uspokaja cię i zapewnia o twoich potrzebach i zdrowej relacji.

MODLITWA
Doceniam Twoje wsparcie w stawaniu czoła własnym uczuciom z wdziękiem i akceptacją w taki sposób, że mogę być z miłością szczery z samym sobą i z innymi. Dzięki Ci, Archaniele Michale, za odwagę i siłę.

GLAUBE UND VERTRAUE - WIERZ I UFAJ

Aby rozwiązać tę sytuację musisz uwierzyć w to, że od tej chwili wszystko jest uleczone i pełne. W miarę, gdy twa wiara staje się coraz silniejsza, droga do boskich rozwiązań będzie otwarta. Zaufanie umożliwia umysłowi i ciału odpoczynek, który powoduje wzrost kreatywnej energii i siły – dwóch wartości, które będą szczególnie pomocne.

MODLITWA
Zanim pójdziesz dziś spać, powiedz: „Archaniele Michale, proszę wejdź do moich snów i zamień strach na wiarę i zaufanie. Pozwól mi być przepełnionym siłą, odwagą i pewnością siebie.”

GOTT SITZT AM RUDER - BÓG MA WŁADZĘ

Karta ta, przynosi wiadomość zapewniającą o tym, że Bóg sprawuje władzę, zajmuje się wszystkimi szczegółami. Ofiaruj Bogu dręczące cię zmartwienia i przestań zmagać się z rwącym nurtem. Istnieje naturalny kurs, którym podąża dana sytuacja. Bardzo ważna jest wiara w to, że wszystko idzie w dobrym kierunku...ponieważ tak jest.

MODLITWA
Dobry Boże, proszę, pomóż mi uwolnić się od tej sytuacji, podaruj wiarę i zaufanie do Twojej Świętej mądrości i wiecznej miłości, aby rozwiązać i wyleczyć wszystko i wszystkich, których dotyczy.

HALTE DEINEN BLICK AUF DAS ZIEL DEINER INTENTIONEN GERICHTET - MIEJ OCZY SZEROKO OTWARTE NA CEL

Archanioł Michał będzie prowadził cię do celu po ścieżce życia. Czy czujesz podniecenie gdy myślisz o swoim upragnionym zawodzie albo zajęciach? Jest to sygnał tego, że jesteś na właściwej drodze i karta ta, przypomina ci, abyś miał oczy szeroko otwarte na własne cele. Kontynuując, wyobraź sobie, że zrobiłeś karierę albo masz pracę w wolontariacie ze swoich snów. Zobacz siebie, jak pomagasz ludziom albo to, co jest bliskie twemu sercu. Wyobraź sobie, że zabezpieczyłeś się finansowo, dzięki poświęcaniu się ważnej pracy. Wszystkie pragnienia są możliwe tak długo, jak długo skupiasz się na nich. Ścieżka do realizacji marzeń może różnić się od tego ze snów. Wiedz, że anioły towarzyszą ci w podróży. Miej wiarę ...i działaj!

MODLITWA
Dziękuję Ci, Archaniele Michale, za pomoc w skupieniu się na wewnętrznych wizjach i zamiarach. Proszę o Twoje wskazówki w uwalnianiu obaw lub wątpliwości i przekazanie pewności siebie i odwagi do podejmowania działań, w kierunku uświadamiania sobie własnych snów.

LASS DIE ANGST LOS ...JETZT! - POZBĄDŹ SIĘ STRACHU NATYCHMIAST

Archanioł Michał mówi o tym, że strach jest jedyną rzeczą, która koliduje z twoim szczęściem i założeniami. Chce ci pokazać, jak uwolnić się od wszelkich zmartwień i lęków, więc możesz czuć się bezpiecznie. Karta ta, wskazuje na to, że jesteś gotowy do wyjścia z poza kontroli i uwierzyć, że wszystko uda się zrobić jak najlepiej.

MODLITWA
Archaniele Michale, proszę Cię, pozwól mi poczuć się bezpiecznym oraz godnym Twego przewodnictwa. Dziękuję za oczyszczenie mnie z ciężkich, trujących i toksycznych myśli lub uczuć, które wynikają z ego.

LASS DIR ZEIT MIT DEINER ENTSCHEIDUNG - ZAREZERWUJ CZAS NA PODJĘCIE DECYZJI

Pytałeś o sytuację, w której jest zamieszanie i niezdecydowanie i ta karta jest znakiem tego, że nie powinieneś się spieszyć. Więcej informacji będzie dostarczanych wraz z upływem czasu, który w naturalny sposób naprowadzi twoje działania. Nie ma potrzeby robienia wszystkiego naraz. Możliwość nie odejdzie od ciebie jeśli nie będziesz na nią naciskał, inni zaczekają na ciebie. To twoja decyzja i lepszy rozwój sytuacji zwalnia i rezerwuje twój czas.

MODLITWA
Archaniele Michale, proszę Cię, pomóż mi być silnym i odprężonym, kiedy zbliżam się do tej sytuacji. Przypomnij mi o odłączeniu się i cofnięciu, pozwalając tym samym na naturalny jej rozwój.

LÖSE DICH VON DER SITUATION - ZDYSTANSUJ SIĘ DO SYTUACJI

Utknąłeś w punkcie i nie widzisz go obiektywnie. Karta ta, wskazuje na to, iż już najwyższy czas, aby zrobić krok w tył i uzyskać większy obraz sytuacji. Archanioł Michał prosi cię o zdystansowanie się do otaczających emocji, on także ci w tym pomoże. Michał również pokieruje cię, abyś odosobnił doświadczenie, a tym samym nie chował urazy do zachowań innych osób. Pomoże ci to w powstrzymywaniu defensywnych reakcji – w zamian za to, twoje działania będą wypływały z miłości i mądrości. Daj sobie czas i oddal się od ludzi, których ta sytuacja dotyczy. Nie musisz natychmiast znać rozwiązania. Anioły zatroszczą się o szczegóły. Tym, co jest dla ciebie najważniejsze jest wewnętrzny spokój – uczucie, w którym wola łączy się z nowym pomocnym wnętrzem.

MODLITWA
Archaniele Michale, proszę Cię o użycie Twojego płonącego miecza do odcięcia mojego przywiązania do strachu albo dramatu tak, żebym mógł być skoncentrowany na wiedzy o tym, że spokój jest wszędzie, wewnątrz mnie i w tej sytuacji.

NEUE ANFÄNGE UND EIN FRISCHER START - NOWY POCZĄTEK I ŚWIEŻY START

Kiedy jakiś rozdział twojego życia kończy się, kolejny zaczyna rozkwitać. W tym momencie masz jedynie pewne nadzieje i przesłanki zmian, nowych doświadczeń w życiu. Archanioł Michał zsyła tę kartę, aby uzbroić cię w odwagę do dalszej walki. Jest to łaska zachowania dla ciebie. Pozostań wypełniony nadzieją i kontynuuj pozytywny punkt widzenia.

MODLITWA
Dziękuję za dostarczenie nowych możliwości i oferowanie wsparcia oraz za pomoc w uwalnianiu i uzdrawianiu przeszłości. Obdarz mnie zaufaniem, kiedy doświadczam życiowych zmian.

POSITIVE GEDANKEN FÜHREN ZU POSITIVEN RESULTATEN - POZYTYWNE MYŚLENIE PRZYNOSI POZYTYWNE REZULTATY

Ta sytuacja odwołuje się do umykających myśli, będących magicznymi składnikami, których szukałeś. Jednocześnie możesz sprzeciwiać się temu, że posiadasz już odpowiedzi, pozytywny stan umysłu. Archanioł Michał radzi ci uwolnić swoje myśli i wypowiedzi od wszelkich zmartwień lub innych negatywnych czynników, mogących osłabić twoją projekcję. Michał podpowiada; pomyśl jak konstruktywne są twoje myśli, kiedy zwracasz uwagę, skupiasz się na niedawnych wydarzeniach ze swojego życia. Tutaj znajduje się główny związek pomiędzy pozytywnym myśleniem i pozytywnymi efektami. On pomoże ci przenieść duszę na realnie wyższy poziom tak, by twoje doświadczenia były radosne i oczekiwane.

MODLITWA
Wzywam bożą miłość i mądrość. Wiem, że mój rozum i emocje są wiecznie i ciągle powiązane z Tobą. Proszę moje Wyższe Ja, abym był świadom miłości i światła, które są w każdej osobie i sytuacji

PRÜFE DEINE OPTIONEN - ZBADAJ SWOJE MOŻLIWOŚCI

Bardzo ciężko pracowałeś na to, co posiadasz. Nadszedł czas, aby spojrzeć na alternatywy. Twoje zdolności przystosowawcze są godne podziwu, jednak Archanioł Michał przypomina, że niezwykle ważna jest szczerość z samym sobą i autentyczność. W żadnym wypadku nie musisz podlegać kompromisom, Michał zapewnia o tym, że twoje potrzeby będą zaspokajane w łagodny i kochający sposób.

MODLITWA
Drogi Boże, dziękuję Ci za Twą mądrość i miłość, które pomagają mi zobaczyć, zrozumieć i ocenić wszystkie alternatywne opcje. Proszę, prowadź mnie jak najlepszą drogą do zdrowia, szczęścia i osiągnięcia celu życia.

SCHREIBE DEINE GEDANKEN UND GEFÜHLE AUF - NAPISZ O SWOICH MYŚLACH I UCZUCIACH

Karta ta, wskazuje na to, że jesteś zagubiony przez konflikt uczuć i niepewny, w którym kierunku pójść. Archanioł Michał pomoże co dostać się do twoich emocji, zrzucić pokrywę, żeby osiągnąć wewnętrzny stan prawdy. Proponuje ci, abyś napisał wszystko o czym myślisz i czujesz – bez edytowania lub cenzurowania słów. Prywatna podróż umożliwi ci osiągnąć wgląd w naturę twoich pragnień. Jasność ta zainicjuje kroki, które następnie musisz podjąć.

MODLITWA
Dziękuję Ci za pomoc w docieraniu do podarowanej od Boga kreatywności i mądrości, dzięki którym wyrażam siebie i wydobywam ze środka, błogosławiąc i uzdrawiając.

SCHÜTZE DICH - OSŁANIAJ SIĘ

Karta ta, wskazuje na to, że jesteś teraz szczególnie wrażliwy na energię i emocje. Archanioł Michał osłania cię przed przykrą energią, jednak bardzo ważne jest, abyś podjął kroki, które pomogą temu wysiłkowi.

Na przykład, unikaj sytuacji, w których wyrażany jest gniew i/lub istnieje współzawodnictwo. Poza tym trzymaj się z dala od barów, pubów lub innych miejsc, w których jest nadmiar używek, co przyciąga słabszą energię. Podążaj za swoimi naturalnymi skłonnościami do bycia z samym sobą, albo spędzania czasu z grzecznie wypowiadającymi się, bystrymi ludźmi.

MODLITWA
Archaniele Michale, proszę Cię, abyś ochraniał swoją potężną tarczą mnie, a także moich najbliższych, pojazd i dom. Otocz nas swoją purpurową poświatą, która pozwala przeniknąć prawdziwej miłości. Proszę, bądź ze mną w dzień i w nocy i spraw, aby moi najbliżsi byli bezpieczni (wymień właściwe osoby lub sytuację).

SEI LIEBEVOLL IM UMGANG MIT DIR SELBST - BĄDŹ WYROZUMIAŁY DLA SAMEGO SIEBIE

Archanioł Michał prowadzi cię w kierunku honorowania wrażliwości – emocjonalnie i fizycznie. Wymagasz od siebie zbyt wiele, kiedy obwiniasz się za niedoskonałości istniejące wyłącznie w twojej wyobraźni. Karta ta przypomina ci o tym, że dajesz z siebie wszystko w okolicznościach, w których się znajdujesz. Wniosek jest taki: powinieneś zrobić sobie przerwę, zwolnić i być dobrym dla samego siebie.

MODLITWA
Archaniele Michale, proszę poprowadź mnie tak, abym traktował siebie łagodnie, abym pielęgnował miłość we wszystkim co myślę, mówię i robię. Pomóż mi uzmysłowić sobie, że zasługuję na to współczucie. Uwalniam poczucie winy, więc mogę doświadczyć wewnętrznego spokoju.

SELBSTACHTUNG - SZACUNEK DLA SAMEGO SIEBIE

Archanioł Michał wspiera twoje dążenia do szczęścia, zdrowia, pomyślności i doradza szacunek i miłość dla siebie samego. Sytuacja, którą analizujesz zawiera kilka pułapek mogących zniekształcić twoją samoocenę. Karta ta, jest znakiem, że jest to odpowiedni czas, aby uwierzyć w siebie, nawet jeżeli inni nie traktują cię jako godnego zaufania. Zasługujesz na szacunek od samego siebie i od innych, ponieważ jesteś ukochanym dzieckiem Boga (jak każdy, w sensie duchowym).

MODLITWA
Drogi Boże i aniołowie, dziękuję, że pomagacie mi ujrzeć siebie takim, jak Wy mnie widzicie – oczami pełnymi miłości. Dziękuję za uznanie i szacunek – proszę, poprowadźcie mnie, abym mógł to samo uczynić dla siebie i ześlijcie mi odwagę mówienia o sobie we własnym imieniu. Proszę o Waszą opiekę we wszystkich relacjach tak, aby otaczali mnie kochający i mili ludzie.

SINN FÜR HUMOR - POCZUCIE HUMORU

Sytuacja ta czerpie korzyści z twojego poczucia humoru. Wizualizuj swoje doświadczenie w umyśle, tak jakbyś oglądał scenę z filmu – Shakespeare powiedział – „Cały świat jest sceną”. Co uważasz za zabawne w ludzkiej naturze w tej scenerii? Dzięki nowym perspektywom na zachowania innych, możesz automatycznie wypełnić się miłością. Humor pozwala ludziom na porzucenie obrazy, zatem miłość może uleczyć daną sytuację lub relację. Dlatego właśnie Bóg i anioły mają wspaniałe poczucie humoru...tak samo jak ty!

MODLITWA
Dziękuję za pomoc w dostrzeganiu humoru w sytuacjach, kiedy mogę radośnie śmiać się z ludzkiej natury. Chciałbym ujrzeć swoje doświadczenie w nowym świetle, aby odnaleźć miłość i uzdrawiającą energię.

UNSCHULD - NIEWINNOŚĆ

Archanioł Michał trzyma cię w wygodnym położeniu i zapewnia o niewinności. Poproś go, aby pomógł ci wybaczyć sobie samemu i wyzbyć się poczucia winy (które jest ciężką emocją i trzyma cię z dala od utrzymania wewnętrznego spokoju) poprzez wypowiedzenie następujących słów: ”Archaniele Michale, dziękuję Ci za to, że pomagasz mi wybaczyć samemu sobie za (nazwij konkretne wydarzenie) i za obwinianie się. Proszę, pomóż mi uwolnić się od poczucia winy w moim umyśle, ciele i emocjach.” Poczuj moc głębokiego uwolnienia kiedy Archanioł Michał pomoże ci w przyjęciu prawdziwej niewinności. Zachowanie z przeszłości rozwiąże doskonałą bożą pracę w tworzeniu ciebie jako osoby silnej, kochającej oraz silnie potrzebującej światła i miłości.

MODLITWA
Dobry Boże i aniołowie, dziękuję Wam za pomoc w dostrzeżeniu tego, iż wszystkie Wasze cechy czystej miłości i światło są odzwierciedlone we mnie i innych. Pomóżcie mi przyjąć otrzymaną od Boga niewinność, abym mógł być spokojny.

VERBRINGE MEHR ZEIT IM FREIEN - SPĘDZAJ WIĘCEJ CZASU NA ŁONIE NATURY

Archanioł Michał wysyła ci zaproszenie do wyjścia na łono natury. Świeże powietrze pomoże ci w lepszym usłyszeniu boskiego głosu w sposób bardziej zrozumiały. Ponadto naturalne otoczenie sprawi, że poczujesz się zrelaksowany; uspokoi się twoje ciało i umysł. Wszystkie te czynniki łagodzą stres i zmartwienia, co umożliwi ci przyciąganie i wspinanie się na wyższy poziom. Myśl o wyjściu na zewnątrz jako o inwestycji, która płaci wysokie dywidenda.

MODLITWA
Dziękuję Ci za zachęcanie mnie do spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu oraz pomoc w odnalezieniu spokoju i czerpaniu radości z obcowania z naturą.

VERGIB DIR SELBST: DU HAST NICHTS FALSCH GEMACHT - WYBACZ SAMEMU SOBIE; NIE ZROBIŁEŚ NIC ZŁEGO

Archanioł Michał widzi, że wina koliduje za szczęściem, którego poszukujesz. Obwiniasz się za coś, co stało się w przeszłości, ale nadszedł czas, aby pozwolić temu odejść – szczególnie wtedy, gdy obwinianie się jest nieproduktywne i niezdrowe. Tak naprawdę, nie zrobiłeś nic złego. Robiłeś wówczas wszystko, co tylko mogłeś.

MODLITWA
Proszę, abyś pomógł mi oddalić od siebie winę i wybaczyć samemu sobie. Proszę, kieruj mną podczas uwalniania toksycznego gniewu i strachu w stosunku do innych. Dziękuję Ci, Archaniele Michale za to, że pozwalasz mi być zrównoważonym i spokojnym.

VERLASSE DICH AUF DIE HILFE GOTTES UND DER ENGEL - POLEGAJ NA BOGU I ANIOŁACH

Jesteś silną i niezależną osobą, pomimo tego, każdy czasem potrzebuje wsparcia i ten czas nadszedł dla ciebie. Karta ta, sugeruje ci, abyś powierzył daną sytuację Bogu i aniołom. Jeżeli będziesz próbował sprostać jej w pojedynkę, obciążysz się niepotrzebnym zmartwieniem, które będzie blokować cię od doświadczenia rozwiązania z pomocą innych. Umocnisz się, kiedy pozwolisz innym sobie pomóc!

MODLITWA
Dobry Boże i aniołowie, powierzam Wam ( opisz jasno sytuację) całościowo. Zboczyłem z drogi, więc spraw, aby boże cuda pobłogosławiły wszystko i wszystkich, których ta sytuacja dotyczy.

VERPFLICHTE DICH - ZRÓB RACHUNEK SUMIENIA

Wylosowałeś tę kartę, ponieważ szukasz sposobu, aby naprawić sytuację. Archanioł Michał radzi ci, abyś całkowicie przyznał się do swoich prawdziwych i ostatecznych pragnień. Jeżeli wahasz się, jesteś niepewny, bądź nie czujesz, że dostatecznie zasłużyłeś lub nie jesteś godny, to efekt końcowy będzie mało satysfakcjonujący. Tak czy inaczej, kiedy robisz rachunek sumienia, to staje się on zaczątkiem pewnych ruchów w twoim życiu.

MODLITWA
Archaniele Michale, aniele odwagi i pewności siebie, zwracam się do Ciebie, obdarz mnie swą siłą. Pozwól mi przyznać się do siebie, mojego życia oraz mojego boskiego celu. Proszę, prowadź mnie pewnie tak, abym całkowicie otworzył moje serce na wszelkie doświadczenia.

VERTRAUEN - MIEJ PEWNOŚĆ SIEBIE

Ta karta jest jak talizman, który podnosi pewność siebie. Archanioł Michał próbował zapewnić cię o twojej sile, mocy i umiejętnościach cennych dla bożego planu osiągnięcia spokoju. Michał chroni cię wtedy, kiedy świecisz jasnym światłem. Słuchaj intuicji i działaj w opanowaniu. W relacjach z ludźmi, twoja pewność siebie przyciąga ich na twoją stronę, a także wymusza szacunek. Kiedy każdego dnia kładziesz się spać, proś Archanioła Michała o pomoc w podnoszeniu pewności siebie. Wówczas obudzisz się w poczuciu miłości i współczucia do siebie i innych.

MODLITWA
Archaniele Michale, proszę użycz mi swojej odwagi i hartu ducha. Dopomóż mi w uświadomieniu sobie, że jestem jednością z tym wszystkim co jest boskie: mądrością, siłą, miłością, twórczością, obfitością i zdrowiem. Pozwól mi poczuć pewność siebie i spokój w sobie.

Więcej znaczeń znajdziesz w kartach Doreen Virtue Karty Archanioła Michała wydanych przez Studioastropsychologii

!Tłumaczenia chronione są prawem autorskim!

1 komentarz:

  1. Bardzo dziękuje osobie, ktora zadala sobie trud, by przetlumaczyc znaczenie kart i stworzyla ta strone. W kazdej trudnej sytuacji znajduje tu odpowiedz W PUNKT.
    Strona ta naprawde wiele dla mnie znaczy.
    Dziekuje z calego serca i zycze wszystkiego, co najlepsze.

    OdpowiedzUsuń