DAR ANIOŁÓW

KARTY MISJI ŻYCIOWEJ

Wylosuj kartę
klikając na obrazek
i znajdź jej opis
w poniższym tekście
ułożonym alfabetycznie


AUTORIN - AUTOR

Masz w sobie książkę, która bardzo chce zostać stworzona. Poświęć czas na napisanie jej.

Od dłuższego czasu nachodziły Cię myśli o napisaniu książki. Ta karta oznacza, że nadeszła ku temu odpowiednia chwila. Wysiłek, jaki musisz podjąć, jest elementem Twojego celu życiowego. Jakkolwiek możesz jeszcze nie mieć w głowie pełnej koncepcji swojego dzieła, akt pisania będzie stanowił Twój stymulator rozwoju i jednocześnie źródło napływu wielu pomysłów. Nawiążesz tym samym podczas pisania kontakt z boską nieskończoną mądrością. Ona sprawi, że jeszcze lepiej będziesz słyszał głos Boga i aniołów.

BERATER / BERATERIN - DORADZTWO

Uzdrawiasz miłymi słowami, mądrymi radami i umiejętnością słuchania innych.

Ludzie często powierzają Ci swoje najgłębsze sekrety i zmartwienia, ponieważ jesteś naturalnym doradcą, który zawsze dostarczy mądrą radę i życzliwe wsparcie. Ta karta jest z kolei doradcą dla Ciebie. Wskazuje ona, byś wybrał ścieżkę kariery związaną ze swoją umiejętnością doradzania.

BERUFSWECHSEL - ZMIANA KARIERY 

Wyruszasz na poszukiwanie kariery, która przyniesie Ci radość i dostatek, jakiego pragniesz i na jaki zasługujesz.

Karta ta ma na celu upewnienie Cię w przekonaniu, że nadeszła odpowiednia chwila na zmianę ścieżki Twojej kariery. Czujesz się już zmęczony swoją obecną ścieżką zawodową i jednocześnie trwa w Tobie walka z chęcią dokonania zmiany. Obawiasz się o finanse i inne aspekty związane z podjęciem decyzji o zmianie pracy. Na szczęście anioły pragną Ci pokazać, że Ci pomagają i wspierają Cię na każdym kroku.

BESCHÜTZT - CHRONIONY 

Jesteś bezpieczny i otoczony wsparciem podczas zmieniania swojej kariery.

Anioły zapewniają Cię, że możesz w sposób całkowicie bezpieczny dokonać przemiany swojej kariery i że podczas całego procesu będziesz znajdował się pod ich opieką. Musisz tylko słuchać swojego wewnętrznego przewodnictwa i podążać za nim. Karta ta wskazuje, że nadszedł odpowiedni moment na dokonanie takich zmian.

BLUMEN - KWIATY 

Praca z kwiatami otwiera twoje serce i przynosi innym błogosławieństwa poprzez twój cel życiowy.

Karta ta oznacza twoje wyjątkowe połączenie z kwiatami, których aromat, kolor i piękno stanowią lecznicze błogosławieństwa. Podczas gdy je hodujesz, podziwiasz, fotografujesz i pracujesz z kwiatami, stwarzasz jednocześnie łączność z boskim kwieciem. Twoja sympatia w stosunku do kwiatów jest zaledwie początkiem. Czas spędzony z nimi sprawi, że każda sfera twojego życia rozkwitnie. Możesz dosłownie pracować z kwiatami - dla przykładu jako ogrodnik, florysta bądź też uzdrowiciel używający kwiatowych esencji. Możesz także spędzać czas otoczony tymi wspaniałymi wytworami przyrody, dzięki czemu będą one mogły wpływać na tworzenie się w tobie kreatywnych pomysłów na dalszą ścieżkę kariery.

BODYWORK - PRACA NAD CIAŁEM

Twój cel życiowy zawiera w sobie pracę nad ciałem, taką jak masaż terapeutyczny, energetyczne leczenie, fizjoterapia czy trening.

Wyciągnąłeś tę kartę jako zachętę do pracy nad ciałem w celu uleczenia zarówno siebie, jak i innych. Otrzymywanie i przekazywanie wiadomości oraz inne formy dbania o fizyczną powłokę znajdują się w centrum Twojego celu życiowego. Wygląda na to, że masz „ręce, które leczą” i posiadasz naturalną umiejętność leczenia. Karta ta ma cię upewnić w przekonaniu, że ścieżka uzdrowiciela jest dla Ciebie właściwa.

BÜCHER - KSIĄŻKI 

Łączysz się ze swoim celem życiowym poprzez związek s książkami. 

Twoja miłość do książek sprawiła, że wyciągnąłeś tę kartę. Jesteś w stanie znaleźć coś interesującego na stronicach większości publikacji, a Twoje zainteresowania literackie są szerokie i zróżnicowane. Nic więc dziwnego, że Twój cel życiowy obraca się wokół słowa pisanego. Możesz zrealizować się, pracując w księgarni, bibliotece, wydawnictwie bądź czasopiśmie. Twoim celem może być również napisanie książki.

DU BIST AUF DEM RICHTIGEN WEG - JESTEŚ NA WŁAŚCIWEJ ŚCIEŻCE. 

Rób dalej to, co teraz robisz, ponieważ to działa.

W przypadku, gdybyś zwątpił w swoje uczucia i plany, ta karta jest anielskim sposobem na zapewnienie Cię o słuszności Twoich obecnych snów i celów. Fakt posiadania snu nadaje znaczenie i pasję Twojemu życiu. W tej chwili anioły zachęcają Cię do podjęcia pozytywnych kroków w kierunku realizacji Twoich snów. Wiedzą, że będziesz szczęśliwszy i pełen energii tylko wtedy, gdy poświęcisz swój czas i energię na realizację swojego planu.

ENERGIEHEILUNG - ENERGETYCZNE UZDRAWIANIE 

Twoja naturalna umiejętność energetycznego uzdrawiania jest istotną częścią Twojego celu życiowego.

Twoje dłonie są energetycznymi aktywatorami leczniczych kanałów służących innym osobom. Pomyśl o tym, jak często trzymałeś dłonie nad źródłem bólu. Ta instynktowna czynność jest dla Ciebie tak naturalna, że niejednokrotnie możesz bagatelizować swoje lecznicze umiejętności. W rzeczywistości są one niepodważalnym dowodem na Twoją umiejętność duchowego uzdrawiania. Czas skierować Twoje energetyczne uzdrawianie w bardziej profesjonalną stronę.

ERBAUER - BUDOWNICZY 

Twoja wrodzona umiejętność budowania i tworzenia przynosi ci jednocześnie poczucie satysfakcjonujących dokonań.

Nieodłączne zainteresowanie strukturą i architekturą sprawiły, że posiadasz umiejętność konstruowania rzeczy. Jesteś z natury dociekliwy i pragniesz zrozumieć mechanizmy i inżynieryjne sekrety kryjące się za każdym przedmiotem. Twoja dusza chce tworzyć, ponieważ jej celem jest budowanie. Kochasz nowe projekty, w których możesz się bez reszty zatracić. Dotyczy to szczególnie przypadków, w których możesz w sposób kreatywny tworzyć plany. Dobrze się czujesz, podejmując śmiałe przedsięwzięcia, i możesz cieszyć się zdrową równowagą tkwiących w tobie zdolności przywódczych, które wykorzystujesz w pracy zespołowej. Karta ta zachęca cię do stworzenia z niczego znakomitego przedsięwzięcia.

ERNÄHRUNG - ODŻYWIANIE 

Łączysz uzdrowicielską pracę ze swoimi umiejętnościami kulinarnymi.

Anioły mówią, że jesteś „jedzeniowym alchemikiem”, co oznacza, że tworzysz boską magię poprzez posiłki, jakie przyrządzasz, i poprzez swoją wiedzę dotyczącą odżywiania. Możesz instruować inne osoby, jaka dieta będzie dla nich odpowiednia. Możesz także zademonstrować swoje niezwykłe umiejętności przyjaciołom, członkom rodziny bądź klientom. Być może twoim przeznaczeniem jest napisanie książki kucharskiej, otwarcie restauracji bądź przygotowywanie wspaniałych przepisów dla innych osób.

FAMILIE - RODZINA

Miłość, jaką czujesz w stosunku do swoich przyjaciół i rodziny, jest centralnym punktem Twojego celu życiowego.

Wyciągnąłeś tę kartę jako przypomnienie, że Twój cel życiowy ma swój początek w domu. Pełnisz istotną funkcję w Twoich związkach międzyludzkich i w relacjach z innymi członkami Twojej rodziny. Zawierają się w tym modlitwy, jakie odmawiasz w ich intencji, życzliwość, jaką im okazujesz, i współczucie, jakim się wykazujesz w stosunku do ich działań. Karta ta wskazuje również na pracę nad przebaczeniem, która to praca może przynieść korzyści wszystkim zainteresowanym.

FREIHEIT - WOLNOŚĆ 

Jesteś wolny i możesz robić, cokolwiek wybierzesz.

Karta ta stanowi delikatne przypomnienie, że nie jesteś więźniem zewnętrznych uwarunkowań i masz możliwość wyboru we wszystkim, co robisz. Anioły mają na celu pomóc odwieść Cię od przekonania, że jesteś ofiarą innych osób i że są one w stanie Cię kontrolować. Jest wręcz przeciwnie. Niebiosa lśnią światłem każdej Twojej mądrej decyzji wynikającej z brania odpowiedzialności za siebie, swoje życie i własne szczęście.

FÜHRUNGSKRAFT - PRZYWÓDZTWO

Przejmij panowanie nad tą sytuacją!

Karta ta przychodzi do Ciebie jako sygnał, że jesteś powołany do odegrania wyznaczonej Ci roli przywódcy. Ostatnimi czasy spotkałeś się z sytuacjami, w których pomyślałeś: Ktoś powinien coś z tym zrobić. I Ty jesteś tym kimś!

GERECHTIGKEIT - SPRAWIEDLIWOŚĆ 

Twoja kariera przynosi sprawiedliwość i ochronę osobom, które potrzebują Twojej pomocy.

Ta karta oznacza, że celem Twojej duszy jest ochrona innych osób przed niesprawiedliwością. Osiągniesz satysfakcję dzięki ścieżkom kariery związanym z mediacją, prawem, polityką, samorządami, bezpieczeństwem. Możesz wpleść także duchowe aspekty do swojej kariery – takie jak chociażby uzdrawianie połączone z rozwiązywaniem konfliktów.

HEILERIN - UZDROWICIEL 

Posiadasz duchowy dar uzdrawiania i pragnienie, by dzielić się nim z innymi.

Karta ta utwierdza Cię w tym, co i tak od zawsze wiedziałeś: jesteś uzdrowicielem. Podczas gdy każdy posiada ten dar, tylko niektórzy – w tym Ty – wzbogacają i udoskonalają swoje zdolności. Boska miłość i światło w każdej wrażliwej istocie mogą być skierowane i wzmocnione na rzecz innych. Ty nauczyłeś się dokonywać tego dzięki swojemu doświadczeniu w pracy uzdrowiciela.

HERZENSWÜNSCHE - PRAGNIENIE SERCA 

Anioły cię wspierają, prowadzą i chronią, podczas gdy twoje sny stają się rzeczywistością.

Czego pragnie twoje serce? - to jest pytanie, które zadają ci anioły. Jesteś w bardzo ważnym punkcie swojego życia. To jest moment na podjęcie decyzji odnośnie tego, czego tak naprawdę pragniesz. Nikt, nawet Bóg czy anioły - nie jest w stanie podjąć jej za ciebie. Spędź trochę czasu samotnie w cichej kontemplacji i rozważ pragnienia własnego serca. W tej chwili możesz wybrać spośród wielu opcji. Wspaniała wiadomością jest to, że jak tylko określisz najgłębsze pragnienia swojego serca, drzwi do ich realizacji staną przed tobą otworem.

INNERE KRAFT - SIŁA 

Wszystko, czego doświadczyłeś w swoim życiu, wyrobiło w Tobie siłę i odwagę.

Jesteś silniejszy, niż Ci się zdaje. Ta karta wyraźnie na to wskazuje. Praca Twoich marzeń wymaga wewnętrznej determinacji i odwagi. Ty na szczęście już posiadłeś te cechy podczas lekcji, jakich udzieliło Ci życie. Wszystko, czego dotychczas doświadczyłeś, doprowadziło Cię do tego właśnie momentu. Jeszcze nigdy nie byłeś tak dobrze przygotowany, by rozpocząć nowy projekt i doprowadzić go do szczęśliwego końca.

KINDER - DZIECI

Twój cel życiowy zawiera w sobie pomaganie, nauczanie i uzdrawianie dzieci.

Wyciągnąłeś tę kartę, ponieważ odczuwasz dużą sympatię w stosunku do młodych ludzi. Pomaganie dzieciom jest zarówno bardzo ważną, jak i niezwykle pożądaną funkcją, ponieważ świat młodych potrzebuje zrozumienia okazanego mu przez świat dorosłych. Dzieci ufają Ci i oczekują Twojego przewodnictwa. Rozważ poświęcenie czasu i talentów na rzecz dzieci.

KREATIVER AUSDRUCK - KREATYWNA EKSPRESJA 

Twoja dusza chce się wyrażać w sposób kreatywny.

Wyciągnąłeś tę kartę, ponieważ czujesz się zablokowany lub też wyczuwasz, że w czymś utknąłeś. Anioły pragną poprowadzić Cię tak, byś obudził swoją kreatywność poprzez niezwłoczne zaangażowanie się w sztukę lub jakieś rzemiosło. Inni ludzie nie muszą obserwować lub też słyszeć Twoich artystycznych prób. Twój cel życiowy nie jest też w żaden sposób związany z końcowym produktem Twoich starań, W tym przypadku najważniejszy jest nie efekt, lecz sam akt kreatywnej ekspresji.

KRISTALLE - KRYSZTAŁY

Twoja łączność z kryształami i kamieniami szlachetnymi jest kanałem dla uzdrawiającej energii.

Ta karta jest dla Ciebie sygnałem, abyś wejrzał głębiej w swoje zrozumienie kryształów i kamieni szlachetnych. Wzywają Cię one do pracy ze sobą, co jest częścią Twojego celu życiowego. Przedmioty te wzmacniają i ukierunkowują boską energię na ludzi, zwierzęta i środowisko. Każdy z nich posiada życiową siłę, do której bardzo często masz dostęp. Czas szukać tego połączenia poprzez zajęcia, książki i intuicyjne komunikowanie się z kryształami.

KÜNSTLERIN - ARTYSTA 

Interesowanie się artystycznymi działaniami przyniesie korzyści zarówno Twojej karierze, jak i każdej innej sferze Twojego życia.

Twój wewnętrzny świat jest kolorowy. Karta ma na celu przypomnienie Ci, że równie kolorowa może być Twoja kariera! Dzięki Twojemu zmysłowi artystycznemu w naturalny sposób potrafisz uchwycić piękne cienie, kształty i przedmioty. Teraz anioły pragną przenieść te artystyczne umiejętności także na pole Twojej kariery zawodowej. Praca będzie przynosiła ci większe spełnienie. Wszystko dzięki temu, że będziesz mógł w niej wyrażać swojego wewnętrznego artystę.

LEHRTÄTIGKEIT - NAUCZANIE 

Inspirujesz młodych ludzi do nauki.

Posiadasz dar dobrego podejścia do dzieci, ponieważ częścią Twojej misji życiowej jest pomoc młodym ludziom i wspieranie ich. Dzieci reagują na Twoją szczerą naturę i rozpoznają w Tobie wewnętrzne dziecko (to ono pomaga Ci je zrozumieć i wejść z nimi w relacje). Obecnie bardziej niż kiedykolwiek przedtem dzieci potrzebują godnych zaufania i kochających dorosłych, którzy mogliby odegrać rolę pasterzy i nauczycieli. Twoim przeznaczeniem jest podjęcie się tego zadania.

LICHT UND LIEGE - ŚWIATŁO I MIŁOŚĆ 

Twoim celem życiowym jest niesienie światu boskiego leczniczego światła i miłości.

Stanowisz kanał, przez który przepływają boskie światło i miłość. Poprzez swoje modlitwy, wizualizacje i pozytywne intencje dostarczasz uzdrawiającą energię. To jest Twój cel życiowy!

MUSIK - MUZYKA 

Twoja łączność z muzyką uzdrawia Ciebie i inne osoby.

Karta ta przybywa do Ciebie jako anielski wysłannik, który ma na celu ukazać Ci potrzebę zwiększenia ilości muzyki w Twoim życiu. Muzyka otwiera Twoją duszę na odbieranie boskiego przewodnictwa, dzięki któremu będziesz z większa pewnością kroczył ścieżką Twojego celu życiowego. Graj na wszystkim, co przyciąga Twoją uwagę, i obserwuj, w jaki sposób poszczególne piosenki wpływają na Twój nastój, ciało i poziom energii. Zostałeś także powołany do stworzenia osobistej więzi z muzyką w celach uzdrowicielskich.

OPTIONEN - MOŻLIWOŚCI

Rozważ możliwości związane z karierą, jakie są przed Tobą otwarte.

Masz więcej opcji do wyboru, niż może Ci się na pierwszy rzut oka wydawać. Z tego właśnie powodu dziś wyciągnąłeś tę kartę. Podczas gdy możesz czuć się ograniczony liczbą opcji związanych z wyborem kariery, anioły przypominają, że Twoje możliwości są nieograniczone. Obiecują, że czas, pieniądze, wiedza, możliwości i pozostałe niezbędne elementy zostaną Ci zapewnione. Karta ta jest sygnałem wzywającym do niepodawania się utartym stereotypom i otwarcia umysłu na wszelkie możliwości.

ORAKELKARTEN - KARTY WYROCZNI 

Jesteś w stanie dostrzec odpowiedzi i przewodnictwo – zarówno dla siebie, jak i dla innych osób.

Posiadasz zdolność do posługiwania się wróżebnymi kartami. Przekaz, jaki przez nie otrzymujesz, jest podszeptami aniołów. Karta ta ma stanowić utwierdzenie Cię w przekonaniu, że powinieneś wprowadzić wróżenie z kart wyroczni do Twojej kariery.

REDNER - MÓWCA

Twój cel życiowy uwzględnia Twoją umiejętność przemawiania.

Karta ta wskazuje, że Twoje marzenie o zostaniu profesjonalnym mówcą jest czymś więcej niż tylko marzeniem. Posiadasz wiele rzeczy, którymi możesz podzielić się z innymi osobami. Najlepszym sposobem dotarcia do szerokiego grona osób jest mównica. To normalne, że pomysł publicznego dzielenia się swoimi pomysłami z innymi osobami budzi w Tobie grozę. Anioły widzą jednak, że Twój cel życiowy pomoże Ci przezwyciężyć te obawy. W rzeczywistości nauczysz się cieszyć publicznymi przemówieniami. Gwarantuje Ci to ta karta.

REISEN - PODRÓŻ 

Twój cel życiowy zawiera w sobie podróżowanie.

Możesz być wezwany do służby w odległym miejscu bądź też może być to odmieniająca życie podróż, która zapewni ci przełomowe informacje dotyczące twojego boskiego celu. Zupełnie jak wędrowny artysta, będziesz przynosił błogosławieństwo wszędzie, gdzie się tylko pojawisz. Karta ta odnosi się również do ruchu w twoim życiu, dotyczącego wszelkich zmian, jakie nadarzą się teraz lub w najbliższej przyszłości. Poprzez pozwolenie na odejście temu, co stare, i wprowadzenie tych zmian, odkryjesz poczucie znaczenia i spełnienia, jakich pragnąłeś. Dotychczasowa stagnacja zostanie zamieniona w pasję dotyczącą nowych projektów i związków międzyludzkich.

SENSITIVITÄT - WRAŻLIWOŚĆ  

Jesteś coraz bardziej wrażliwy i odczuwasz potrzebę adekwatnych do tego stanu zmian.

Twoje zainteresowania i smaki ostatnimi czasy uległy zmianie. W związku z tym pewne rzeczy z przeszłości już nie mają na Ciebie wpływu. Jesteś bardziej wyczulony na energię osób, z którymi przebywasz, i miejsc, które odwiedzasz. Odczuwasz potrzebę delikatnej pracy ze środowiskiem. Musi to się dziać przy łagodnym wsparciu współpracowników i wspólnych przedsięwzięciach właściwych ku temu firm. Odczuwasz również potrzebę wkroczenia na ścieżkę kariery, która Cię satysfakcjonuje i nada Twojemu życiu większe znaczenie.

SCHREIBEN - PISARSTWO 

Leczysz, uczysz i bawisz za pomocą słów, które piszesz.

Wyciągnąłeś tę kartę jako utwierdzenie w tym, że pisana jest Ci realizacja snu, w którym jesteś pisarzem, Nieważne, czy będziesz pisał książki, artykuły czy scenariusze, anioły zachęcają Cię do eksploracji ścieżki kariery pisarza.

SCHULE - SZKOŁA

Odpowiedź, której szukasz, zawiera w sobie udanie się do szkoły.

Karta ta wskazuje Ci powrót do szkoły w celu dalszej edukacji i zdobycia nowych umiejętności związanych z karierą Twoich marzeń. Anioły zapewniają Cię, że to idealny moment na podjęcie takiego przedsięwzięcia. Jest to również element Twojej boskiej życiowej misji. Odnajdziesz radość w nauce swojej upragnionej profesji, a musisz zdawać sobie sprawę, że zasługujesz na to szczęście. Jest to element Twojego przepełnionego miłością dbania o własną osobę.

SPIRITUELLE LEHRERIN - DUCHOWY NAUCZYCIEL 

Uzdrawiasz podczas prowadzonych przez siebie zajęć, sesji i seminariów.

Jesteś uzdrowicielem, który dociera do innych osób za pomocą słów. Nauczasz w sposób przynoszący lecznicze błogosławieństwa Twoim klientom, czytelnikom i słuchaczom. To samo tyczy się Twojej rodziny i przyjaciół. W rzeczywistości ludzi poszukują Twojego przewodnictwa. Twoja godna zaufania natura i emanujące z Ciebie wewnętrzne światło stanowią znak dla innych osób. Ukazują one fakt, że masz wrodzone predyspozycje do bycia duchowym nauczycielem.

SPRICH MIT DEINEN ENGELN - MÓW DO SWOICH ANIOŁÓW

Zamiast się zamartwiać, poproś o boskie przewodnictwo.

Karta ta ma na celu przypomnienie Ci, że możesz poprosić anioły o pomoc i wsparcie dotyczące każdej sfery Twojego życia. Dotyczy to również Twojej kariery i kwestii finansowych. Bardzo prawdopodobne, że wyciągnąłeś tę kartę, ponieważ w ostatnim czasie z jakiegoś powodu się zamartwiałeś lub na coś się uskarżałeś. Anioły nauczają, że martwienie się nie poprawia żadnej sytuacji. Co najwyżej może wszystko pogorszyć za pośrednictwem Prawa Przyciągania. Na szczęście każde zmartwienie można obrócić w modlitwę. W ten sposób odmienisz niską energię.

STUDIUM - BADANIA

Czytanie, poszukiwanie i edukacja pomagają Ci uzyskać pewność i jasność odnośnie Twojej kariery.

Karta ta wskazuje, że potrzebujesz dodatkowych informacji, by zyskać pewność odnośnie ścieżki odpowiedniej dla Twojej kariery. Na szczęście anioły prowadzą Cię w tym kierunku. Proszę, zwróć uwagę na powracające pomysły i odczucia związane z powrotem do szkoły, znalezieniem mentora, czytaniem książek i wszelkimi innymi sposobami poszukiwań wiedzy i badań. Otrzymujesz także z niebios znaki, które mają na celu wskazać Ci najwłaściwsze dla Ciebie kierunki.

TIRE - ZWIERZĘTA 

Rozumiesz zwierzęta i intuicyjnie się z nimi komunikujesz. Zaufaj swojemu wewnętrznemu przewodnictwu, ponieważ zwierzęta są częścią Twojej życiowej pracy.

Wyciągnąłeś tę kartę, ponieważ Twój cel życiowy jest związany z pracą ze zwierzętami. Kochasz je, a one Ciebie. Rozumiesz i doceniasz ich dobre i łagodne serca i często walczysz o ich prawa. W rzeczywistości możesz czuć i słyszeć komunikaty wysyłane przez żywe stworzenia. Karta ta ma na celu upewnienie Cię w tym, że możesz zaufać swojemu wewnętrznemu przewodnictwu, które wskazuje Ci sposoby nawiązania kontaktu z królestwem zwierząt.

UNENDLICHE FÜLLE - NIESKOŃCZONY DOSTATEK 

Jesteś w pełni wspierany podczas swoich starań w osiąganiu boskiego celu.

Karta ta ma na celu upewnić Cię, że jesteś otoczony opieką i powinieneś nadal podążać za wewnętrznym przewodnictwem. W ten sposób zostaną spełnione wszystkie Twoje potrzeby. Możesz przestać się martwić i zaufać nieskończonemu dostatkowi, jakim dysponuje wszechświat. Im szybciej to zrobisz, tym szybciej otrzymasz te dobrodziejstwa. Pamiętaj zawsze o tym, że modlitwa i pozytywne uczucia wpływają na wytwarzanie się korzystnych dla Ciebie sytuacji, podczas gdy zamartwianie się niweczy Twoje starania. Pozostaw swoje troski Bogu i aniołom. Oni je uleczą.

UNTERSTÜTZUNG - WSPARCIE

Twój cel życiowy w pełni Cię wspiera.

Wyciągnąłeś tę kartę jako znak, że jesteś w pełni wspierany. Będzie to trwało tak długo, jak długo będziesz podążał ścieżką związaną z Twoim życiowym powołaniem, pielęgnował pozytywne intencje i podążał za swoim boskim przewodnictwem.

UMWELTSCHÜTZERIN - EKOLOG 

Jesteś Ziemskim Aniołem, który narodził się, by chronić, pielęgnować i nauczać o naturze i zwierzętach.

Twoje zainteresowanie środowiskiem jest ściśle związane z celem, jaki ma przed sobą Twoja dusza. We wcześniejszym wcieleniu zobowiązałeś się poświęcić czas Twojego życia na pomaganie planecie. Możesz to odczuwać bardzo wyraźnie, gdy czujesz się przybity stopniem zanieczyszczenia środowiska. Wyraża się to również poprzez nieograniczoną miłość, jaką czujesz w stosunku do zwierząt, kwiatów i drzew. Często możesz czuć bliższą więź ze zwierzętami niż z ludźmi. Dzieje się tak, ponieważ Twoja dusza rezonuje ze szczerością i pięknem natury. Karta ta ma być dla Ciebie źródłem inspiracji i motywacji do podjęcia działań na rzecz środowiska.

ÜBUNG MACHT DEN MEISTER - PRAKTYKA 

Doskonal swoje umiejętności poprzez regularne ćwiczenia.

Odpowiedzią na pytanie, w jaki sposób możesz przyspieszyć rozwój Twojej kariery, jest poświęcenie czasu i uwagi na ćwiczenia związane z doskonaleniem zainteresowań Twojego serca. Może to być hobby bądź też regularnie powracający sen. Ten sen może się spełnić, o ile poświęcisz czas i energię na doskonalenie się w umiejętnościach niezbędnych w danej sferze.

VEESEIHEN - ODPUŚĆ

Uwolnij się na chwilę od tej sytuacji po to, by ją rozwiązać.

Zadręczałeś się tą sytuacją, nie mogąc się zdecydować, jaki kierunek obrać. Zamartwianie się stworzyło blokadę energetyczną, która oddala Cię od spełnienia. Karta ta stanowi przyzwolenie na odpuszczenie sobie jako formę poszukiwania pokojowego rozwiązania. W pierwszej kolejności musisz odpuścić na poziomie emocjonalnym. Jesteś bowiem przytłoczony niezdecydowaniem i stresem wywołanym przez tę sytuację. Czy nie byłoby wspaniale się od tego oderwać i osiągnąć spokój?

VERTRAUEN - ZAUFANIE 

Zaufaj swoim uczuciom i snom, ponieważ poprowadzą Cię one przez ścieżkę kariery.

Anioły wysyłają Ci tę kartę jako zapewnienie, że Twoje uczucia są godnymi zaufania przewodnikami podczas zdrowych zmian, jakich chcesz dokonać w swoim życiu. Sny i pragnienia są kluczami do Twojej misji życiowej. Twoja dusza przemawia do Ciebie za pomocą języka uczuć. Jeśli jesteś niezadowolony z jakiejkolwiek sytuacji, zaufaj tym uczuciom. Jeśli perspektywa czegoś przepełnia cię ekscytacją, zaufaj tym uczuciom. Jeśli instynkt przestrzega cię przed jakąś osobą z Twojego otoczenia, zaufaj tym uczuciom.

YOGA - JOGA 

Jakość Twojego życia podwyższa się dzięki jodze, stretchingowi i innym ćwiczeniom.

Aby znaleźć jasną odpowiedź i przewodnictwo, jakiego oczekujesz, skieruj się ku jodze. Wyciągnąłeś tę kartę, ponieważ ta pokojowa aktywność zwiększa Twoją pewność siebie i intuicję. To te dwa czynniki pomogą Ci w odnalezieniu Twojego życiowego celu.

ZEIT, DICH ZU ENTSCHEIDEN - CZAS PODJĘCIA DECYZJI 

Podejmij decyzję opartą na prawdziwych pragnieniach Twojego serca.

Anioły proszą, byś był ze sobą bardzo szczery (z nimi również) w kwestii Twoich snów i pragnień. Czego chcesz? Co czaiłabyś zmienić? Na co czekasz? Pozwól sobie na poznanie własnych szczerych uczuć. Miej odwagę sprostać własnym snom. Karta ta sygnalizuje, że jeśli jesteś w stanie o czymś śnić, jesteś również w stanie to coś osiągnąć.

Więcej odpowiedzi znajdziesz w kartach: "Dar od aniołów" Karty Misji życiowej Doreen Virtue, wydanych przez Studio Astropsychologii

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz