ŚWIĘCI I ANIOŁY

Wylosuj kartę
klikając na obrazek
i znajdź jej opis
w poniższym tekście
ułożonym alfabetycznie


Aktivist - Działacz

Twoim przeznaczeniem jest obrona słusznej sprawy, takiej jak kwestie społeczne, działalność charytatywna lub osoba dotknięta cierpieniem. Podobnie jak Św. Matka Teresa, jesteś w stanie zmienić świat na lepsze.

Św. Matka Teresa będzie Twoim przewodnikiem, jeśli tylko poprosisz ją o pomoc. Zwróć uwagę jakie sprawy wzbudzają Twoją pasję lub złość i zrób coś, aby w jakiś sposób wpłynąć na zaistniałą sytuację. Twoja dusza chce dojść do głosu i przedstawić swoje zdanie. Wykorzystaj swoją wiedzę i doświadczenie życiowe (takie jak umiejętność zarządzania, talent pisarski, czy dar wymowy), aby wesprzeć realizację swojego celu. Poświęć czas lub pieniądze stowarzyszeniom i organizacjom charytatywnym. Twoje działanie napełni Cię energią. Św. Matka Teresa jest doskonałym przykładem na to, że praca jednostki może zdziałać wiele dobrego. "Wiara w czyny to miłość, a miłość do wykonywanych czynów to służba. Przemieniając tę wiarę w czyny miłosierdzia spotykamy się z samym Bogiem, Jezusem, naszym Panem."
Św. Matka Teresa.

Belohnung - Nagroda

Twoje Anioły nagradzają cię za wszelkie wysiłki, ciężką pracę i poświęcenie w niesieniu pomocy innym. Dawałeś z siebie tak wiele i teraz nadszedł czas, abyś to ty był obdarowywanym.
Nagroda przyjdzie do ciebie w nieoczekiwany i szczęśliwy sposób. Uświadomi ci to, że nie jesteś sam, że ktoś sprawuje nad tobą pieczę. Pozwól, by wzmocniło to twoją wiarę. Jest to także przesłanie, abyś zrobił sobie przyjemność kilkoma prezentami. Dajesz z siebie tyle, że potrzebujesz wyciszenia i doładowania akumulatora. Skuś się na masaż, pedicure lub długą, gorącą kąpiel. Nagradzanie samego siebie pomoże ci iść naprzód i poczuć się docenionym za ciężką pracę oraz znaleźć równowagę w tym, co robisz. Zasługujesz na tą nagrodę i pamiętaj, że im więcej dostajesz, tym więcej możesz dać z siebie innym.

Bete - Modlitwa

Odpowiedź na twoje pytanie wymaga modlitwy. Karta sugeruje, byś modlił się o uzyskanie odpowiedzi i pomocy. Twoje Anioły będą modliły się wraz z tobą, prosząc Boga o wsparcie dla ciebie i twoich bliskich.
Twój cel życiowy także łączy się z modlitwą. Twoje prośby są silne i potrzebne światu. Anioły proszą cię, byś modlił się w intencji tej sytuacji częściej i z większym zapałem. Modlitwa jest niezwykle skuteczna, więc oddając się jej w znacznym stopniu przyczyniasz się do pomyślnego rozwiązania sytuacji. Wykorzystaj właśnie tę chwilę, aby zatrzymać się i pomodlić z głębi serca. Słowa, których użyjesz nie są tak istotne, jak twe szczere pragnienie połączenia się z Bogiem. Bądź otwarty na odpowiedź, która może wydać ci się inna, niż się spodziewałeś i wiedz, że twoje modlitwy są wysłuchiwane.

Blicke tiefer - Spójrz głębiej

Przydałoby się spojrzeć głębiej na sytuacje i swoje życie, ponieważ umyka Ci wiele informacji (nie jesteś ich świadoma lub nie dopuszczasz ich do siebie). Twój Anioł Stróż zwróci Ci na nie uwagę, musisz jednak zachować otwarty umysł. Aniołowie nie negują sytuacji, o które pytasz lub w których tkwisz, ale proszą, byś baczniej im się przyjrzał. Może to oznaczać siedzenie w ciszy i wsłuchiwanie się w swoje wnętrze lub konsultację z ekspertem, który może nauczyć Cię więcej na temat danego zagadnienia. Inwestycja czasu i energii w naukę spoglądania głębiej nie pójdzie na marne. Nagroda, jaką otrzymasz za taką pracę nad sobą, jest tego warta. Zwracaj uwagę na znaki i wskazówki, które poprowadzą Cię do celu.

Der Himmel wacht über Dich - Niebo czuwa nad Tobą

Odpoczynek zapewnia, że Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą i Twoją rodziną. Jesteś otoczona miłością i nie jesteś sama teraz...i na zawsze. Ty (i Twoi ukochani) macie potężnych pomocników otaczających Was przez cały czas. Jest to przesłanie, abyś wszelkie troski skierowała do Nieba. Po prostu nie masz się czego obawiać! Poza tym, zamartwianie się nie pomaga w niczym i nikomu. Lepiej jest modlić się i prosić o pomoc, a potem pozwolić Niebu tej pomocy udzielić. Zasługujesz na Boską pomoc, wsparcie i ochronę. Gdy Ty i Twoi ukochani śpicie, Anioły czuwają nad Wami. Chronią Wasze domy, zdrowie, dobrobyt... Nic nie może pokonać stworzonej przez nich bariery ochronnej, która zapewnia Wam bezpieczeństwo i pomyślność.

Du hast es gefunden - Odnalazłeś to

Ta karta oznacza, że odnalazłeś lub odnajdziesz coś niezwykłego. Może to być droga życiowa lub przedmiot, który zgubiłeś. Św.Antoni prosi cię, byś uwierzył, że odnalazłeś (lub wkrótce odnajdziesz) to, czego szukasz. Sytuacja, o którą pytasz to właśnie to, czego poszukujesz. Gratulacje - odnalazłeś własną drogę! Zarówno Św.Antoni, jak i Archanioł Chamuel pomogą ci zlokalizować zagubiony przedmiot. Wezwij ich obu (cicho lub na głos) i poproś o pomoc. Następnie wsłuchaj się w wewnętrzny głos i podążaj za intuicją, wizją lub myślami. Kieruj się tą mądrością i wtedy odnajdziesz swoją zgubę. Zaufaj pomocnikom niebieskim, którzy odzyskali dla ciebie dany przedmiot. Pamiętaj, że u Boga nic nie ginie. I jeżeli z jakiejś przyczyny nie powraca to do ciebie uwierz, że otrzymasz to z powrotem w odpowiednim, wyznaczonym przez Boga, czasie.
Św.Antoni z Padwy we Włoszech nazywany był "Cudotwórcą" ze względu na liczne cudowne uzdrowienia, w tym przywrócenie życia umarłemu.
Św. Antoni był niezwykle elokwentnym mówcą, wiele podróżował głosząc kazania i pomagając biednym. Legenda głosi, że głosił kazania nawet w deszczu, a mimo tego jego słuchacze nie mokli. Wiele osób modli się do Św.Antoniego o pomoc w odnalezieniu zaginionych rzeczy i przywrócenie łaski bożej. Modlitwa przynosi niespodziewane rezultaty.

Du hast Führungsverantwortung - Jesteś przywódcą

Musisz użyć swoich zdolności przywódczych w słusznej sprawie. Prawdopodobnie wiesz lub domyślasz się o jaką sytuację chodzi. Masz wrodzone zdolności, które są inspiracją dla innych do niesienia pomocy. Nawet jeśli Ty sama nie myślisz o sobie w ten sposób - uwierz, że ta karta to jasne przesłanie, iż jesteś stworzona do tej funkcji.
Poprzez modlitwę Bóg, Joanna d'Arc i inni Święci oraz Anioły wskażą Ci jak być lepszym przywódcą. Twoje czyny, którymi kieruje Bóg, zmotywują innych do pracy. Przywódca działa najlepiej wtedy, gdy daje przykład innym, a zatem żyj w taki sposób, aby Twoja uczciwość i siła charakteru była wzorem dla innych. Św. Joanna d'Arc jest inspiracją dla tych, którzy są powołani do niesienia pomocy bliźnim, ale obawiają się, że jedna osoba niewiele może zmienić. Jest też patronką osób, które są prześladowane za swoją wiarę i kobiet w służbie cywilnej.

Ehe - Małżeństwo

Jest to przesłanie dotyczące obecnego lub przyszłego małżeństwa.

Ze współmałżonkiem, który jest Twoją bratnią duszą, macie zapisany wspólny duchowy los. Istnieje boski powód, abyście byli razem i musieli wspierać się wzajemnie we wszystkim.
Swoją bratnią duszę rozpoznasz po wrażeniu, że znacie się od zawsze. Synchroniczne zdarzenia łączą wasze losy i w waszym związku można odczuć wpływ przeznaczenia. Karta ta oznacza, że bratnia dusza, którą możesz poślubić, jest obecna lub wkrótce pojawi się w twoim życiu. Jeżeli chcesz, aby wasze losy splotły się na zawsze, poproś Św.Katarzynę o pomoc w odnalezieniu i rozpoznaniu właściwego partnera. Pomoże ci ona również w szczerej ocenie czy twój związek jest udany oraz czy ty i twój partner jesteście do siebie dopasowani. Przez długi już czas kobiety modlą się do Św. Katarzyny w intencji znalezienia dobrego męża.

Friedvoll - Pokój

Duch Święty spłynął na Ciebie i wpływa na sytuację, o którą pytasz, o której myślisz... Zjednaj się z tą boską energią, zamknij oczy i skup się... na spokoju... który kryje się głęboko w Twoim Sercu. Spokój ten jest niczym szlachetny kamień tkwiący wewnątrz głazu, może będziesz zmuszona głęboko poszukać, aby go odnaleźć. Prawdopodobnie będziesz musiała spędzić trochę czasu w ciszy i samotności.
Możesz być pewna, że spokój Ducha Świętego zawładnął sytuacją i otwiera serca wszystkich, których ona dotyczy. Przynosi empatię, dzięki której każdy będzie w stanie zrozumieć punkt widzenia drugiej osoby. Rodzi to z kolei wybaczenie, które otwiera i prostuje drogę do osiągnięcia pokoju. Pozwól Duchowi Świętemu roztopić lód złości, strachu za pomocą promienia światła boskiej miłości oświetlającym Ciebie i sytuację. Uwierz, że może to głęboko wpłynąć na życie każdego z nas, powodując pozytywną zmianę w naszych sercach. Niczym łagodny i czysty gołąb, Duch Święty rozwiąże problem w harmonijny sposób.

Gefühle - Emocje

Odpowiedzi na Twoje pytania pociągają za sobą emocje Twoje lub osoby, które dotyczy pytanie. Jest to również wiadomość dla Ciebie, abyś przyjrzała się baczniej swoim emocjom. Możesz bez obaw wyjawić sama przed sobą swoje prawdziwe odczucia, uczucia. Św. Dymphna pomoże Ci odnaleźć rozwiązanie Twoich emocjonalnych dylematów. Jest to pełna emocji Święta, której specjalnością jest ochrona zdrowia fizycznego i psychicznego. Lampa, którą trzyma w dłoniach, pomoże Ci lepiej dostrzec drogę, którą podążasz i ominąć czyhające na Ciebie przeszkody. Ta karta to także wiadomość, żebyś zaufała swoim odczuciom, szczególnie wtedy, gdy podpowiadają Ci korzystne dla Ciebie zmiany. Twoje przeczucia to głos przemawiającego przez Ciebie Boga - powierz mu swoje niepokoje, by uzyskać ochronę, radę i wsparcie.
Św. Dymphna to święta, która pomaga przy problemach i rozstrojach emocjonalnych oraz umysłowych.

Geh vorwärts - Ruch

Jest to przesłanie o ruchu - często oznacza rychłą przeprowadzkę do nowego domu. Jeśli rozważałaś taką możliwość to jest to potwierdzenie słuszności Twego pomysłu. To także przesłanie o potrzebie dostarczenia sobie i swojemu ciału większej ilości ruchu i pięknych doznań. Wprowadź wysiłek fizyczny do swojego życia, a to spowoduje poruszenie w Twoim życiu. Możesz go wprowadzić w różny sposób: poprzez taniec, piesze wycieczki, rytmiczne ćwiczenia... Każdy wysiłek wyzwala nowy początek - nowe doświadczenia, przyjemne doznania. Wszelkie obawy związane z wprowadzeniem ruchu i zmian w życiu kieruj do Aniołów - są z Tobą.

Gesunde Ernährung - Zdrowe jedzenie

Archanioł Rafał jest największym uzdrowicielem w zastępach niebieskich. W swojej mądrości widzi potrzebę zróżnicowania diety i bardziej zdrowego odżywiania. Mogłaś/eś już zapewne poczuć jego oddziaływanie powtarzające się w myślach i uczuciach. Archanioł Rafał szczególnie zaleca wzbogacenie diety w produkty świeże i organiczne, picie większej ilości wody i unikanie pokarmów i napojów wysokoprzetworzonych i konserwowanych chemicznie. Taka postawa zapewni Ci więcej energii, którą będziesz mogła/mógł spożytkować na to, aby poświęcić więcej czasu swoim marzeniom, pragnieniom, rodzinie, zdrowiu i życiu. Rafał jest Archaniołem, co oznacza, że przewyższa inne Anioły. Jego imię znaczy 'ten, który leczy' lub 'Bóg uleczy'.

Św.Rafał opisany jest w Księdze Tobiasza, rozdziale Starego Testamentu Biblii Katolickiej i Anglikańskiej. W opowieści tej Św.Rafał przywrócił wzrok Tobiaszowi (dobremu i prawemu człowiekowi) i pomógł jego synowi Tobiaszowi znaleźć i poślubić wspaniałą kobietę. Święty ten wspiera chorych, osoby zawodowo leczące innych i pomaga zyskać i utrzymać dobre zdrowie przez odpowiedni styl życia.

Glaube - Miej Wiarę

Aby uzdrowić i naprawić sytuację, trzeba mieć w sobie wiarę. Uwierz w cuda, potęgę boskiego uzdrawiania, miłości i w dobro tkwiące w każdym człowieku. Jest to niezwykle istotne przy ocenia sytuacji.
Św. Hildegarda z Bingen pokazała, że aby głosić słowo Boże na świecie należy uwierzyć w siebie. Masz ku temu warunki. Jesteś gotów. Potrafisz tego dokonać. Ta Święta przezwyciężyła zwątpienie w siebie i stała się wszechstronną pisarką, muzykiem i uzdrowicielką. Było to niebagatelne dokonanie zważywszy, że od kobiet w jej czasach (1098-1179) nie wymagano dokonywania wielkich czynów. Już jako mała dziewczynka, Hildegarda miała wizje duchowe i w końcu poproszono ją, by zawarła je w książkach. Musiała walczyć z brakiem wiary w siebie i swój talent pisarski. Później napisała: "I choć widziałam i słyszałam te rzeczy, z powodu wątpliwości i złego zdania o sobie samej oraz ze względu na różne opinie ludzi, przez długi czas opierałam się temu powołaniu".

Glauben - Wiara

"Pomyśl o wszystkich cudach, które spotkały Cię w życiu do tej pory. Ta karta to prośba, byś wierzyła, że przez cały czas możesz liczyć na pomoc i wsparcie niebios. Twoja wiara jest w tej chwili najważniejsza i niech będzie niezachwiana. Jak Anioł przedstawiony na tej karcie, dokonasz poważnego skoku. Karta ta przekonuje, że nie należy się go bać. Przeciwnie, to właśnie teraz, chcąc wykonać ten skok, słuchasz głosu swojego serca. Przyniesie Ci to korzyści. Jeśli rozważasz jakąś sytuację, ta karta to znak, że jest to właściwa droga, więc wytrwaj w wierze. Optymizm - pomoże, pesymizm - zwolni lub zablokuje.
Zanim położysz się spać, poproś swojego Anioła, aby oddalił od Ciebie lęki, które blokują w pełni wierzyć. Rano będziesz odkrywać, że wiara jest coraz silniejsza. Wiara pozwala mierzyć się z tym, co niemożliwe."

Großzügigkeit - Hojność

Musisz zacząć poświęcać lub kontynuować poświęcanie swojego czasu, pieniędzy, uwagi lub innych dóbr. Pozwoli Ci to zrozumieć jak wiele posiadasz i poprowadzi do uczucia obfitości, co automatycznie zapewni Ci większe powodzenie w życiu. Im więcej dajesz, tym więcej otrzymasz. Udzielaj się z radością i nie skupiaj się na efektach swojego działania. Św. Mikołaj przypomina o radości płynącej z ducha miłości jaką czujesz, gdy dzielisz się z innymi. Pozwól, aby wszechświat zaskoczył Cię tym jak wiele otrzymasz w zamian.

Gute Reise - Bezpieczna podróż

Karta ta sugeruje bezpieczną podróż i uświadamia Ci, że Św. Krzysztof jest po stronie tego, kto podróżuje. Podróż ta wspierana jest przez Anioły, które zadbają o wszystkie szczegóły. Niebiosa zatroszczą się o transport, bagaż, posiłki i zakwaterowanie, abyś mogła cieszyć się podróżą.
Karta ta może oznaczać również, że nadszedł czas, abyś wyruszyła w podróż. Marzysz o relaksujących wakacjach? Czy jest miejsce, do którego musisz wybrać się w interesach lub celach naukowych? Może jest ktoś, kogo chciałabyś odwiedzić? Jeśli tak, ta karta to znak, że czas wprowadzić te plany w życie. Imię Świętego - Krzysztof - oznacza "niosący Chrystusa", o czym mówi legenda...

Heilung - Uzdrowienia

To potężna karta, która podkreśla siłę modlitwy. Twoje prośby zostały wysłuchane i spełnione. Wyczuwasz uzdrawiającą miłość Boga i sytuacja rozwiązuje się sama w cudowny sposób. Czujesz potęgę swojej modlitwy? Kontynuuj ją. Możesz też zjednywać sobie pomoc innych

(np. poprzez modlitwę grupowa w kościele), aby wzmocnić swoje intencje. Jest to także zesłanie z Nieba o Twojej leczniczej mocy i wezwanie do tego, abyś z niej skorzystała, by pomóc innym w najlepszy sposób. Jeżeli wysłuchasz tego wyzwania, Bóg pokieruje Twoją drogą.
Św. Ojciec Pio niestrudzenie i z wielką miłością pomagał tysiącom odwiedzającym jego kościół. Warto prosić go o wsparcie.

Höhere Bildung - Edukacja

Twój Anioł namawia Cię do dalszego kształcenia się, rozpoczęcia nauki w szkole lub podjęcia niezależnych studiów. Karta Edukacja odnosi się do naszej duchowości, więc zaleca ona, byś podjęła tematy, które naprawdę Cię interesują. Na przykład, jeśli interesuje Cię droga kariery oparta na duchowości, teraz nastał dobry czas, aby nią podążyć. Może to oznaczać uczęszczanie na regularne zajęcia, czytanie książek na dany temat lub pracę z mentorem. Wszelkie zmartwienia dotyczące braku czasu, pieniędzy lub umiejętności przedstaw swojemu Aniołowi. W odpowiedzi na modlitwy o zaspokojenie twoich potrzeb, Anioł nakazuje Ci intensywną naukę. Uwierz, że te drzwi otwierają się dla Ciebie we właściwym czasie i przejdź przez nie z pełną wiarą. Zacznij od prostych kroków, na przykład, sprawdzenia ofert interesujących Cię zagadnień. Chociaż może Ci się wydawać, że nauka zajmie Ci dużo czasu pamiętaj, że coś przez to zyskujesz. Możesz przecież wykorzystać ten czas i rozsądnie w coś zainwestować. Stawiając na dalsze kształcenie, zyskasz mądrość, większe poczucie własnej wartości, nowych przyjaciół i fascynujące możliwości.

Innehalten - Zatrzymanie

Twój Anioł Stróż prosi Cię, abyś się zatrzymała zanim pójdziesz dalej. Podczas tej przerwy daj sobie czas, aby przyjrzeć się swoim myślom i uczuciom towarzyszącym tej sytuacji. Ostatnio byłaś w takim pędzie, że mogłaś pomylić pragnienia innych ludzi ze swoimi. Daj sobie wytchnienie i bądź uczciwa wobec siebie: czego TY chcesz? Co według CIEBIE należy zrobić? Módl się, abyś poznała wolę Bożą dla tej sytuacji. Chcesz się poczuć dobrze zanim ruszysz dalej, więc zadaj swoje pytanie i rozwiąż swoje sprawy zanim podejmiesz kolejne działania. Możesz zadecydować, że się wstrzymasz lub całkowicie zrezygnujesz ze swojego przedsięwzięcia. Będziesz wiedziała o co chodzi, jeśli dasz sobie czas i rozważysz możliwości. Ta karta niesie informację, abyś była szczera wobec siebie i Boga. Nie pozwalaj na uleganie obcym wpływom i osądom, które są niezgodne z tym, co sama czujesz. Gdy tylko poznasz swoje prawdziwe pobudki i motywacje swojego działania i postępowania, napełni Cię to Prawdą, Miłością i zaangażowaniem. To zaś zapewnia sukces każdemu przedsięwzięciu!

Keine Kompromisse - Nie uznawaj kompromisów

"Musisz stać po stronie swojej prawdy i poczucia własnej wartości. Nie musisz poddawać się kompromisom, by osiągnąć to, czego pragniesz i możesz żyć w zgodzie ze swoimi przekonaniami. Św. Agnieszka jest w tej kwestii Twoim przewodnikiem i wzorem do naśladowania. Pokazuje ona, że w związkach opartych na miłości nie musisz rezygnować ze swoich wartości. Jeśli jesteś w trudnej sytuacji, postaraj się wynegocjować najlepsze dla siebie warunki. Wierz we własną wartość i to, że Twoje sprawy i potrzeby są równie ważne jak potrzeby innych. Zajmuj się sobą bez wyrzutów sumienia. Jako dziecko Boże zasługujesz na to, by traktowano Cię z szacunkiem, uwagą i miłością! Tego wymagaj!
Św. Agnieszka nie uznawała kompromisów kiedy chodziło o jej wiarę i przekonania. Chociaż była torturowana i grożono jej śmiercią, nie wyrzekła się wiary. Legenda głosi ponadto, że odrzuciła niedoszłych konkurentów (wśród których byli dygnitarze rzymscy), ponieważ postanowiła zachować czystość. Jest również patronką narzeczonych i pomaga tym, którzy chcą znaleźć odpowiedniego męża lub dobrą żonę.

Kind - Dziecko

Jest to złożona odpowiedź, która zależy od konkretnej sytuacji. Oto możliwe znaczenia tej karty (Twoja intuicja podpowie Ci, która odpowiedź dotyczy Ciebie):
1. Bądź jak dziecko. Miej dziecięcą wiarę, że wszystko świetnie się ułoży i tak właśnie będzie.
2. Wkrótce do Twojego życia wejdzie dziecko.
3. Zwróć uwagę na Twoje dziecko lub dziecko, które znajduje się pod Twoją opieką.
4. Pomagaj dzieciom poprzez edukację, wsparcie, leczenie i tym podobne.
5. Dziecko w niebie jest szczęśliwe, dobrze mu się wiedzie i pozdrawia Cię.

Czystość i niewinność dzieci nadaje im cechy anielskie i zapewnia specjalną opiekę nieba. Twoje modlitwy w intencji maleństwa są najważniejsze i zawsze wysłuchiwane. Ta karta informuje Cię, że jesteś Aniołem na Ziemi, który ma zadbać o dzieci. Anioły pomogą Ci osiągnąć ten cel, jeśli poprosisz je o pomoc i wskazówki.

Lernerfahrung - Nauka przez doświadczenie

"Ta sytuacja, sprawa lub znajomość to znakomita okazja, aby nauczyć się czegoś o życiu. Zamiast traktować jak problem, spójrz na to jak na coś, co pozwala Ci dorosnąć i nauczyć się czegoś. Dzięki trudnej sytuacji uczysz się siły, cierpliwości, umiejętności wybaczania, odpuszczania. Zwróć uwagę na znane Ci aspekty tej sytuacji. Czy Cię to męczy, czy jesteś gotowa zrezygnować? Kiedy nauczysz się dostrzegać w takich sytuacjach błogosławieństwo, nie będą się więcej powtarzać. Po odrobieniu lekcji uwolnisz się raz na zawsze. Twój Anioł Stróż pomoże Ci dostrzec tę sytuację w bardziej pozytywnym świetle oraz płynącą z niej naukę. Pozbądź się niechcianych zachowań. Poproś Anioła o pomoc i zwróć uwagę na odczucia i myśli. One poprowadzą Cię do podjęcia odpowiednich działań.

Liebe - Miłość

Bóg jest miłością i Bóg jest wszędzie. Dlatego też boska opieka otacza Cię, uzdrawia i wspiera w każdej sytuacji. Odpowiedzią na twoje pytanie jest po prostu "miłość", ponieważ tak naprawdę to wszystko, co naprawdę istnieje. Skupiając się na Bogu znajdziesz odpowiedzi, rozwiązania, rezultaty, których szukasz. Wszystko wskazuje na to, że do tej pory starałaś się radzić sobie sama. Karta ta przypomina Ci, że nigdy nie jesteś sama. Prowadzi i chroni Cię Boska Miłość. Nieskończona mądrość niebios ma dla Ciebie cudowne rozwiązania i odpowiedzi. Celem Twojego życia jest być wzorem Boskiej Miłości. Poprzez medytację poprzedzającą każdy Twój czyn, jesteś odbiciem tej wspaniałej światłości, która jest najlepszą drogą do bycia duchowym przewodnikiem poprzez dawanie osobistego przykładu. Poczuj potężną miłość Boga w sercu w tym momencie i bądź pewna, że jest to odpowiedź, której szukasz.

Liebenswürdigkeit - Słodycz

Twój Anioł Stróż prosi cię, byś dostrzegł i cieszył się słodyczą życia. "Jesteś słodki" mówi do ciebie twój Anioł Stróż, "mogę pomóc ci odczuwać to szczęście i radość". Jeśli czujesz, że trudne doświadczenia życiowe dały ci się we znaki, twój Anioł Stróż pozwoli Ci opuścić gardę... i nadal czuć się bezpiecznym, chronionym i szanowanym.
Jest to także wiadomość dla ciebie, byś pozwolił sobie na odrobinę słodyczy. Zrób sobie prezent, bądź dla siebie dobry. Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele działając zgodnie z zasadą "tylko praca, żadnej zabawy"? Bądź dobry dla siebie i daj sobie trochę wolnego czasu, aby bawić się, cieszyć i zbierać owoce swej pracy!
Twój Anioł Stróż pomoże ci także wprowadzić nieco słodyczy do Twojego związku. Między wami zagoszczą ciepłe słowa, czułość, komplementy i troska. Kiedy okażesz innym więcej serca, twoja dobroć powróci ze zdwojoną siłą. Bóg i Anioły pomogą ci znowu zakochać się w życiu i cieszyć się jego słodyczą!

Mutter - Matka

Odpowiedź na Twoje pytanie zawiera słowo "Matka". Matka Boska jest z Tobą pomagając Ci w Twoich problemach emocjonalnych związanych z Twoją matką, takimi jak żal, złość lub zmartwienie. Pomaga ona w rozwiązaniu długotrwałych problemów pomiędzy Wami. Rozwiązując te problemy, lepiej poradzisz sobie także w innych dziedzinach życia. Rozwiązanie problemów związanych z matka poprawi np. Twoje stosunki z innymi kobietami, zwłaszcza z tymi silnymi i będącymi u władzy. Pomoże Ci to otworzyć się na innych, ponieważ kobieca energia jest chłonna. Pomoże Ci też bardziej pokochać siebie jako kobietę i poprawić swoją samoocenę. To także przesłanie o Tobie jako matce i opiekunce. Matka Maria chce Ci pomóc w tej dziedzinie życia. Złagodzi ona wszelkie poczucie winy i stres, który może zakłócać Ci radość rodzicielstwa. Jeżeli ogólnie chcesz nieść pomoc dzieciom, poproś Marię Matkę o boskie powołanie. Jej miłość do dzieci jest tak wielka, że chętnie pomaga tym, którzy chcą się nimi opiekować, dzięki czemu są oni lepiej przygotowani do niesienia pomocy maleństwom.

Optimismus - Optymizm

W tej sytuacji możesz być optymistą i mieć nadzieję na naprawdę wiele. Twój Anioł Stróż był świadkiem wszystkich twoich nadziei, marzeń i aspiracji i wie, że obecna sytuacja to odpowiedź na wszystkie twoje modlitwy. Anioł Stróż widzi szczegóły z twojej przyszłości i zapewnia cię, że wszystko dobrze się ułoży.
Twój optymizm sprawi, że będziesz pogodny i zadowolony z takiego obrotu sprawy. Twoje pozytywne nastawienie działa jak magnes i ludzie będą chcieli ci pomóc. Jeśli inni nie wierzą w twoje marzenia, nie przejmuj się. Myśl pozytywnie i unikaj malkontentów. Badania wykazały, że optymiści żyją dłużej, zdrowiej i są szczęśliwsi. Oczekuj od życia tego, co najlepsze, a nie zawiedziesz się.

Retreat - Wyciszenie

Jest to jasne i silne przesłanie, byś wyciszyła się tak szybko, jak to możliwe. Twoje Anioły chcą, abyś miała nieco ciszy i spokoju, ponieważ musisz odpocząć, nabrać sił i określić nowe priorytety. Czas spędzony w samotności pozwoli Ci naładować baterie. Zyskasz nową perspektywę i Twoich bliskich, ponieważ dzięki temu będziecie zdrowsi i szczęśliwsi.
Dbanie o siebie to nie egoizm - to inwestycja we własne dobro i dar dla Twojej rodziny. Nie zwlekaj więc. Odpocznij.

Schlaf - Sen

Przyjrzyj się swoim snom. Na ogół jest w nich wiadomość dla Ciebie, byś więcej odpoczywał. Wstrzymaj niepotrzebne aktywności i sprezentuj sobie dobry, nocny sen. Jeśli zmartwienia powodują, że nie możesz zasnąć, oddaj je Bogu i aniołom. Możesz to uczynić mentalnie, wyobrażając sobie anioła trzymającego wiaderko, do którego wkładasz wszystkie swoje troski. Obserwuj jak anioł zanosi je do Nieba, gdzie wszystko zostaje rozwiązane. Stwórz sobie komfortowe warunki snu. Poświęcaj też więcej czasu na odpoczynek w ciągu dnia. Rób częste przerwy na medytację.


Sweetness - Słodycz


Dostrzeż i ciesz się nektarem życia. Twój anioł stróż mówi Ci: "Jesteś słodki i mogę Ci pomóc poczuć szczęście i radość." Jeśli poczujesz się zahartowany przez życiowe doświadczenia, anioły mogą Ci pomóc opuścić swoją broń i nadal czuć się bezpiecznym, chronionym i szanowanym.

To także wiadomość dla Ciebie, byś traktował siebie samego z delikatną czułością. Bądź czuły dla siebie i podaruj sobie czas na odpoczynek - ciesz się owocami swojej ciężkiej pracy!

Twój anioł stróż pomoże Ci także wnieść więcej słodyczy w Twoje relacje z innymi poprzez mówienie z miłością, działanie z dobroci, bycie szczodrym, prawienie szczerych komplementów itp. Bóg i Anioły pomogą Ci ponownie zakochać się w życiu i cieszyć się jego słodyczą.

Wunder - Cud

Chrystus jest przy Tobie i stanowi źródło cudów dostępnych dla Ciebie i sytuacji,o którą pytasz. On oświetla światłem Boga Ciebie i twoich najbliższych. Prosiłeś o cud i oto jest. Pozwól odejść myślom o tym, w jaki sposób powinien się objawić. Jezus zapewnia Cię o mocy Wszechmogącego, by pomóc Ci pozostać wypełnionym ufnością i nadzieją. Przypomina Ci, że gdy trwasz w wierze, wszystko jest możliwe i że zasługujesz na pomoc

Doreen Virtue Anioły i Święci6 komentarzy:

 1. Stress-Management - Schutzengel = brak opisu
  Myślę, że opis tych kart nie jest pełny, ponieważ "sen" także nie ma opisu

  OdpowiedzUsuń
 2. Vertrauen
  Erzengel Michael
  jak wyżej - brak opisu
  proszę o uzupełnienie

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy mogę prosić o opis karty Weise Entscheidung? Z góry dziękuję ��

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę mi podać polską nazwę karty i wówczas zamieszczę opis. Nie mam kart w języku niemieckim a jedynie w polskim :)

   Usuń
 4. Proszę o opis karty "Wunder" - Cud. Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ludzie, Pan Bóg, religia chrześcijańska jest jedną słuszną religią, nie takie wierzenia i wróżenie z kart...

  OdpowiedzUsuń