poniedziałek, 18 listopada 2013

Anioły Urodzeniowe


Przychodzimy na świat by się rozwijać poprzez różne doświadczenia, z określonym planem na życie. Oczywiście nie wiemy o swoim zadaniu zbyt wiele. Życie często nas ukierunkowuje na cel ale nie zawsze umiemy go dostrzec. Warto wiedzieć, że mamy u swojego boku przewodnika, który pomoże w odnalezieniu własnej ścieżki. Jest nim anioła urodzeniowy, który towarzyszy nam od początku naszego życia. Znając jego imię, potencjał, główne właściwości i zadania możemy dowiedzieć się jakie mamy predyspozycje, czym powinniśmy się kierować, jakimi cechami może nas obdarzyć, o co go prosić, w czym na szczególnie wspiera i jakie daje nam wskazówki.

Anioły Urodzeniowe podzielone zostały na 9 chórów przez kabalistów. W każdym z nich jest 8 aniołów, które panują w określonych dniach i godzinach. Wtedy ich emanacja jest najsilniejsza ale zwracać się możemy do nich w każdej chwili. W sumie jest ich 72 a każdy z nich panuje przez 5 dni w ciągu roku przez 20 minut dziennie. Chóry te określają 9 typów zachowań, wartości, energii. Są to podstawowe walory, którymi powinniśmy się kierować: Miłość, Sprawiedliwość, Pokój, Piękno, Harmonia, Moc, Służba, Całość i Doskonałość. Anioły te pomagają nam w różnych sytuacjach życiowych i sferach dnia codziennego: finanse, zdobywanie wiedzy, przyjaźnie, związki, ochrona, opieka, zdrowie, sprawy zawodowe, karma i wiele innych.

Między chórami nie ma hierarchii ważności ponieważ swoje źródło mają w boskiej energii i z niej się wywodzą. Każdy z nich ma swoją emanację, funkcję, kolor, planetę i rektora, który przypisany jest do określonej Sefiry.

Cherubiny: rektor: Archanioł Raziel
Trony:  rektor: Archanioł Zafkiel
Dominacje: rektor: Archanioł Zadkiel
Moce:  rektor: Archanioł Kamael
Cnoty: rektor: Archanioł Haniel
Archaniołowie:  rektor: Archanioł Michał
Aniołowie:  rektor: Archanioł Gabriel

Anioły i Drzewo Życia

źródło zdjęcia: 
preobrazenie.ucoz.ru 2

4 komentarze:

 1. ty który pokazałeś mi jak wracać spoza granic świata chaosu eteru i tego co jest za granicami otchłani i jak naprawdę rzeczy się mają.

  OdpowiedzUsuń
 2. WITAM i pozdrawiam...urodzilam się ;04 06 1946.o koło13tej.
  ..do tej pory nie znam swojego ANIOŁA.
  Proszę sprawić abym wiedziała.

  OdpowiedzUsuń
 3. W zakładce "Anioły Kabały" (u góry strony) proszę poszukać anioła ze swoją datą, kliknąć na obrazek i znajdzie tam Pani opis swojego anioła :) Pozdrawiam serdecznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam urodzilam sie 9 stycznia 1971

  OdpowiedzUsuń