środa, 20 marca 2013

Anioł Fortunata

Tego anioła poznałam poprzez ezo tv. Prezentowala go Magdalena Rutkowska - Odero. Również poniższa medytacja pochodzi z jej programu:

Medytacja do Anioła Fortunaty

1. Odpręż się, usiądź wygodnie nastepnie zamknij oczy, i zrób kilka głębokich oddechów. Staraj się skoncentrować na nich. Nie rozpraszaj myślami. Rozluźnij swoje ciało.

2. Zwróć się do swojego wnętrza, koncentruj się na swoim sercu. Poproś swojego Anioła Stróża o opiekę.

3. Wyobraź sobie jak z serca wychodzą promienie miłości ogarniające całe twoje ciało, umysł, wszystko dookoła. Poczuj to.

4. Zaproś Anioła Fortunatę, do swojego życia. Wyobraź sobie, że stoi za tobą i napełnia całe twoje ciało, twoją duszę i umysł energią bogactwa, dobrobytu.

5. Teraz wyobraź sobie jak Anioł Fortunata obsypuje Ciebie złotymi monetami z rogu obfitości ( Wyobraź sobie Anioła Fortunatę nad swoja głowa i wszystkie dary które spływają do twojego życia, są one rozrzucane na twojej drodze a ty je zbierasz i cieszysz sie, swoim bogactwem, przyjmujesz wszystkie materialne i duchowe dary, nawet te o których nie śmiałaś(eś) nawet marzyć.

6. Pozostając cały czas w tej energii ugruntuj ją w ziemi, wyobrażając sobie jak z twoich stóp wychodzą korzenie i sięgają jądra ziemi.

7. Podziękuj Aniołowi Fortunacie za wszystkie dary, które już TERAZ OTRZYMUJESZ i poproś Go, żeby towarzyszył Ci w twoim codziennym życiu i podpowiadał jak z każdym dniem pomnażać swoje bogactwo.

8. Podziękuj również Aniołowi Stróżowi, że stał przy tobie podczas tej medytacji.

Warto spróbować...


źródło zdjęcia:
dobrytarot.pl
imageshack.us6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz