niedziela, 26 stycznia 2014

Uzdrawianie z aniołami

Uzdrawianie  to nie tylko poprawa zdrowia czy skuteczne uleczenie z choroby. Temu procesowi możemy poddać różne sfery naszego życia: związki, sposób myślenia, karierę, finanse, relacje rodzinne, międzyludzkie i wiele innych. Niezwykle pomocne są tu energie anielskie, o których pisze Doreen Virtue w swojej książce pt.”Uzdrawianie z Aniołami”. Zawarte są w niej liczne wskazówki i przesłania od Aniołów dla każdego z nas, przykładowe modlitwy jakie możemy kierować w dowolnej sferze naszego życia do Aniołów. Autorka pomaga zrozumieć anielskie przekazy poprzez przykłady z życia swoich klientów i studentów. Podpowiada jak skutecznie zwracać się do tych boskich pomocników , by nasze prośby i modlitwy zostały wysłuchane i spełnione. Uświadamia nam, że żyjemy w czasach zmian i przejścia na wyższy poziom świadomości dlatego powinniśmy cieszyć się, że jesteśmy na Ziemi, bo każdy z nas ma jakąś misję do spełnienia. Książka uzupełniona jest licznymi przykładami z życia osób, którym anioły pomogły poprawić zdrowie. 

"To nie jest Twoja wyobraźnia. anioły są wśród nas, bardziej niż kiedykolwiek, i nie tylko w miejscach przepełnionych komercją."

 Anioły są potężnymi uzdrowicielami, z którymi możemy z powodzeniem współpracować, a dzięki temu szybciej wyjść z choroby. "Im życzliwiej zapraszamy skrzydlatych do naszego życia, ty chętniej odzwierciedla obo świetność rajskiej krainy."

Co zrobić by pomogły? Nie trzeba zbyt wiele robić. 
Wystarczy:

1. Poprosić
2. Powierzyć problem
3. Zaufać Bogu
4. Stosować się do Boskich wskazówek

Doreen Virtue jest znaną i popularną, również w Polsce, jasnowidzącą psychoterapeutką, autorką bestsellerów, licznych talii anielskich i książek m.in. „101 Archaniołów”, „Anielskie Liczby” „Uzdrawiająca Moc Archanioła Rafaela, „Cuda Archanioła Michała”, „Karty Archanioła Michała”, „Przesłania Aniołów na każdy dzień” i inne. Z pewnością „Uzdrawianie z aniołami” jest kolejną udaną książką tej autorki, dzięki której możemy bardziej zbliżyć się do anielskich opiekunów, zrozumieć i poczuć ich działanie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz