piątek, 4 grudnia 2015

Anielska Terapia Kolorami

Niezwykła, energetyczna i pełna koloru talia kart anielskich, którą dostałam w prezencie gwiazdkowym prawie rok temu. Urzekła mnie od razu. Stworzył ją Adrian Holland – autor kilku duchowych książek i wielu bajecznych ilustracji i grafik, które są znane i doceniane na świecie. Mieszka w Cheshire wraz ze swoją narzeczoną Katarzyną. W Polsce znany jest z talii „Karty Terapii Aniołów”

koszulka kart
Karty reprezentują 50 Aniołów, które emanują wieloma barwami i energiami. Poprzez symbolikę kolorów udzielają wsparcia tym, którzy korzystają z tej talii. Przypatrując się poszczególnym ilustracjom, początkowo wydaje się, że są na nich jedynie różnokolorowe plamy lecz gdy dłużej przyglądamy się im, wyłaniają się anielskie kształty, skrzydła a nawet twarze. Z tego powodu są doskonałe do medytacji, wyciszenia i relaksu. Powodują, że wsłuchujemy się w siebie i dostrzegamy coraz więcej szczegółów i uzyskujemy własną interpretację poprzez myśli, obrazy związane z danym aniołem.

Każda karta zawiera słowo kluczowe, które łączy się z szerszym przekazem anielskim i pozwala na ukierunkowaną kontemplację. Co ten anioł chce mi przekazać? Jak ten przekaz odnosi się do mojego życia w tej chwili? Można tuż przed wylosowaniem karty zadać Aniołom pytanie dotyczącej aktualnej sytuacji i wylosować kartę. Wskazówki są zawsze trafne i we właściwym momencie. Szerszy opis znajduje się w niewielkiej książeczce dołączonej do talii. Ich pełny wykaz możemy obejrzeć na stronie autora: "Adrian Holland Angels"

Minusem kart jest ich wielkość oraz cienki kartonik, na którym zostały wydrukowane. Są niewielkie. Mają tylko 6,5 x 8,5 cm ale można skserować sobie wybraną kartę i powiększyć.To jest jednak element, który ma też swoje zalety, gdyż format pozwala mieć je zawsze przy sobie. Zostały opakowane w tekturowe pudełeczko, które jest lakierowane, co daje mu lepszą trwałość. 

Talię można wykorzystywać do rozkładów dziennych ale także w momencie, gdy potrzebujemy podpowiedzi, otuchy lub po prostu przesłania na dany czas. Bez względu na sposób rozdania czy układu, są wspaniałym towarzyszem na każdy moment życia. Interpretacja kart jest osobista, intuicyjna i nie jest podyktowana żadnymi ograniczeniami. Można być pewnym, że w danej chwili, gdy zadajemy pytanie – otrzymujemy właściwą odpowiedź, którą rozumiemy od razu albo w niedługim czasie. Każda z 50 – u kart niesie pozytywne przesłanie, które pozwala pozytywnie spojrzeć w przyszłość.

Przykładowa karta, wylosowana dla tego wpisu:

Faith - Wiara
Wierzę...


Wiara może mieć wiele znaczeń. Pierwszym skojarzeniem większości ludzi jest wiara w wymiarze religijnym. Jednak istnieje wiele innych rodzajów wiary. Wiara we własne możliwości lub w możliwości innych osób jest bardzo wzmacniająca. Wiara może również "przenosić góry" lub przynajmniej pomaga nam wyjść z niekorzystnej sytuacji. Wiara pomaga wygrać z wątpliwościami, które prowadzą do utraty pewności siebie w obliczu narastających problemów. Do przezwyciężenia problemów niezbędna jest posiadania wiary w samego siebie lub dokonanie rzeczy, która wydawała się niemożliwa do wykonania. Wsztystko czego potrzebujesz to odrobina miłości.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz