piątek, 30 sierpnia 2013

Jak wyglądają anioły?Jak wyglądają anioły? Nikt tak naprawdę nie wie. Z pewnością nie tak jak sobie wyobrażamy ale ich wizerunki tworzone przez ludzi są naprawdę piękne. Najczęściej możemy zobaczyć je w postaci miłych, pulchniutkich dzieci na obrazach, ilustracjach książkowych, rzeźbach w kościołach. W sklepach roi się od figurek ze słodkimi buźkami aniołków. Istnieje wiele wyobrażeń anielskich jako piękne wizerunki młodzieńców lub dziewcząt z rozpostartymi skrzydłami. Jeszcze inni malują je jako emanację kolorów i energii. I ta ostatnia wersja wydaje mi się najbliższa ich rzeczywistemu wizerunkowi. 

Jak jest naprawdę? Trudno powiedzieć, bo anioły dostosowują się do wibracji danego człowieka, by mógł on je przyjąć bez lęku. Nie wszystkim jest dane je zobaczyć. Niektórzy tylko wyczuwają ich obecność ale nie towarzyszy temu obawa przed złem. Anioły działają z poziomu bezwarunkowej miłości i taką nas obdarzają.

Jak tego doświadczyć?

Wystarczy zamknąć oczy, wyciszyć umysł i skupić się na swoim oddechu i wnętrzu. Wyraź intencję spotkania np. ze swoim Aniołem Stróżem. Nie myśl o niczym, ignoruj ich natłok. Zwracaj uwagę na odczucia, pojawiające się kolory, obrazy. Możesz porozmawiać ze swoim opiekunem, wyrazić wdzięczność za opiekę itp. Po sesji podziękuj aniołowi za spotkanie.

yourcaringangels.com
preobrazenie.ucoz.ru2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz