piątek, 1 grudnia 2017

Grudniowe przesłania anielskie

Grudzień to wyjątkowy miesiąc, w którym przygotowujemy się do nowych wyzwań, jakie niesie ze sobą nadchodzący rok. To także czas przygotowań do świąt i ich celebrowania ale też moment, w którym ściera się dzień z nocą, gdyż 21 grudnia przypada przesilenie zimowe. Na ten szczególny okres roku przyda się wsparcie aniołów. Poniżej karty ze wskazówkami na najbliższe 31 dni.


To idealny czas na spojrzenie w swoje wnętrze, by rozpoznać co jest dobre dla naszej duszy. Anioły wskazują, że teraz jest na to odpowiedni moment, by podjąć takie działania. Zapewniają, że Cię poprowadzą. Pamiętaj, że nie jest tak ważne sposób podejścia do danej sprawy czy sytuacji lub dylematu lecz to, że zaczynając robić cokolwiek realizujemy swoje pragnienia a tym samym pragnienia naszej duszy. Musisz tylko wiedzieć czego ona potrzebuje. Czasami trudno podjąć decyzję, by zacząć działać, lecz gdy zrobisz ten pierwszy krok w kierunku upragnionego celu, wówczas Wszechświat udzieli Tobie potrzebnej przestrzeni. 

Archanioł Raziel będzie Cię wspierał w tych działaniach ukazując Ci znaki i informacje, które będą Cię prowadzić. Mogą to być geometryczne kształty i symbole pojawiające się w  snach czy wizjach na przykład podczas medytacji. Wskazuje, że duchowe zrozumienie otwiera nas na nowe sposoby patrzenia na świat. Prosi, byś utrzymywał otwarty umysł i uwolnił się od ograniczeń mentalnych i zaczął dostrzegać iluzje jakie istnieją wokół Ciebie.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz