niedziela, 31 grudnia 2017

Koniec roku z aniołami

Koniec roku to okazja przyjrzenia się temu co za nami i planowania nowych zadań oraz zmian. Anioły podpowiadają, by zastanowić się nad tym co jest dla nas najważniejsze i chcielibyśmy osiągnąć w najbliższych 12 miesiącach nowego roku. Pamiętajmy, że nasze myśli i słowa mają moc szczególną i od nas zależy co pojawi się w naszym życiu. Wyznaczmy sobie cel życiowy i dążmy do niego krok po kroku. Można afirmować, wizualizować ale przede wszystkim działać.

Ułóżmy listę swoich marzeń na nadchodzący rok i każdy cel zmieńmy w zdanie twierdzące. W ten sposób podkreślamy to, czego pragniemy i nadajemy słowom siłę. Podziękujmy aniołom i wszechświatowi za zrealizowanie naszych życzeń i miejmy pewność, że nasze modlitwy przekroczą najśmielsze oczekiwania.2 komentarze:

  1. dzien dobry mam pytanie wazne otorz dlaczego wraz z nowym rokiem 2019 zniknely karty archaniola rafala i archaniola michala?????? co system zabrania? boja sie ich? archaniol ralal to uzdrowienie a archaniol michal to ochrona wiec cos w tym jest pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nikt nie zabrania. Po prostu linki przestały działać :)

      Usuń